Najnowsze telefony lg w ofercie Plusa

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
pawulon
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 lut 2010, o 19:00

Najnowsze telefony lg w ofercie Plusa

Post autor: pawulon »

Czy ktos z was przetestował w praktyce LG GD 510 ECO SOLAR i LG BL 20.Jestem ciekaw waszych opinii na ich temat.Bede wdzięczny za odpowiedź.Pozdro Paweł ;-)
simplusowiec
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 30 cze 2008, o 14:21

Re: Najnowsze telefony lg w ofercie Plusa

Post autor: simplusowiec »

Witam serdecznie, dawno mnie tu nie było ;-) Dostałem ofertę na przedłużenie umowy mixplusa, w ofercie w/w LG za 99zł w ofercie 30/36. Opłaca się wziąć to "cudo", jakie są Wasze opinie w tej sprawie?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Najnowsze telefony lg w ofercie Plusa

Post autor: mariusz9a »

Mi się ten telefon podoba tylko dlatego, że ma baterię słoneczną :-P ogólnie LG ostatnio robi dość dobre telefony.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Najnowsze telefony lg w ofercie Plusa

Post autor: kowcio »

No właśnie. I poza tym jest dość mały, niestety nic więcej. Za takie pieniądze można kupić lepszy telefon w tej klasie. Główną wadą to platforma, która jeszcze jest stara, a ona niestety nie jest do końca dopracowana (w Samsungach platforma na telefonach dotykowych jest już w pełni dopieszczona).

BL20 ma dobry aparat i ciekawy wygląd. Jest dość dobrym telefonem. Nie wybija się poza konkurencję.

Ogółem LG ma bardzo dobre telefony- tanie i jakościowo dobre (polityka firmy jest identyczna z tą w Samsungu), tylko jeszcze platforma/soft/menu wymaga przebudowy od zera, tak jak w Samsungu to zrobiono ostatnio i nagle wszyscy zaczęli kupować te telefony.
ODPOWIEDZ