Xiaomi Mi 10T Lite 5G Recenzja | Robert Nawrowski

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Xiaomi Mi 10T Lite 5G Recenzja | Robert Nawrowski

Post autor: Garjusz »

Mi 10T Lite 5G - Telefon w ofercie na Plus.pl

Mi 10T Lite 5G to kolejna świetna propozycja Xiaomi, która w cenie urządzenia ze średniej półki oferuje możliwości i stylistykę klasy premium. Smartfon od pierwszego kontaktu urzeka atrakcyjnym wyglądem w kilku wersjach kolorystycznych i starannym wykonaniem z materiałów wysokiej jakości, a później jest tylko lepiej. Zastosowane podzespoły pozwalają na płynne działanie systemu i sprawną pracę na aplikacjach, a modem 5G zapewnia stabilny i szybki internet przyszłości, który dostępny jest już w wielu miastach Polski i w sieci Plus obejmuje swoim zasięgiem ponad 5 milionów mieszkańców naszego kraju. Dzięki temu możemy bez jakichkolwiek przeszkód cieszyć się przeglądaniem stron, życiem w mediach społecznościowych, oglądaniem filmów, słuchaniem muzyki w serwisach streamingowych, graniem w mobilne gry czy sprawną pracą i nauką zdalną - to naprawdę duża zmiana. Jeśli więc chcecie zobaczyć uśmiech na twarzy najbliższych, to zadbajcie o to, żeby znaleźli Xiaomi Mi 10T Lite 5G pod choinką.


Najważniejsze cechy Xiaomi Mi 10T Lite 5G:


6,67-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz,
układ Qualcomm Snapdragon 750G z modem 5G,
6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane,
stylistyka i wykonanie klasy premium,
kamerka przednia i poczwórny aparat tylny,
NFC,
czytnik linii papilarnych w przycisku włącznika,
bateria 4820 mAh z szybkim ładowaniem 33W,
złącze słuchawkowe 3,5 mm jack.

Zapraszam do obejrzenia: Xiaomi Mi 10T Lite 5G Recenzja - świetny, tani telefon nie tylko do 5G | Robert Nawrowski

[youtube]PIYusfuBNXc[/youtube]
ODPOWIEDZ