eSIM w sieci Plus

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Tomasz Zbroński
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 19:26

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Tomasz Zbroński »

mariusz9a pisze:Możesz wgrać na zegarek, tyle że stracisz kartę z telefonu... Kiedyś pewnie dojdzie opcja wielu kart z jednym numerem. Na razie cisza w temacie.
Ja osobiście głównie na to czekam. Potwierdzam na tą chwilę cisza.
Marcis
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 15:55

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Marcis »

mariusz9a pisze:Możesz wgrać na zegarek, tyle że stracisz kartę z telefonu... Kiedyś pewnie dojdzie opcja wielu kart z jednym numerem. Na razie cisza w temacie.
Niestety na Watch4 nie wgram eSIM od Plusa, próbowałem i w apce jest komunikat, że operator tego nie obsługuje. Czekam bardzo, aż w Plusie będzie eSIM na styl Orange czy T-mobile, bo nie łudzę się, że Play go wprowadzi i planuje już powoli gdzieś przenieść numer
roweroweporady
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 paź 2017, o 22:42
Kontakt:

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: roweroweporady »

Tomasz Zbroński pisze:
mariusz9a pisze:Możesz wgrać na zegarek, tyle że stracisz kartę z telefonu... Kiedyś pewnie dojdzie opcja wielu kart z jednym numerem. Na razie cisza w temacie.
Ja osobiście głównie na to czekam. Potwierdzam na tą chwilę cisza.
Też czekam, Plus niech się nie ociąga i działa w temacie :)

Ale kompletnej ciszy nie ma, bo podali, że "Obecnie nie ma możliwości wgrania karty eSIM na zegarki. Prace nad udostępnieniem takiej funkcjonalności trwają."
greg100
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2021, o 23:02

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: greg100 »

Nie rozumiem o co chodzi z tym, że pierwsze 5 wymian karty eSIM w każdym okresie rozliczeniowym jest bezpłatne? Fizyczną kartę sim włożyłem raz i służy przez lata. Czy te karty eSIM trzeba wymieniać co chwilę w okresie rozliczeniowym? Jeśli każda wymiana od 6 w górę jest płatna, to dziękuję za takie rozwiązanie. I ile razy w okresie rozliczeniowym trzeba te karty wymieniać?
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: pszprega »

Spoko,wy ogóle nie trzeba wymieniać,jedynie że będziesz chciał np.używać karty esim na innym telefonie lub ewentualnie zgubiłbyś telefon czy coś z tym stylu. Ja wymieniałem na kartę esim praktycznie na samym początku jak ta usługa została wprowadzona w Plusie(czyli wcale tak niedawno) i mam cały czas tą samą kartę esim w tym samym telefonie. ;)
greg100
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2021, o 23:02

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: greg100 »

pszprega pisze:Spoko,wy ogóle nie trzeba wymieniać,jedynie że będziesz chciał np.używać karty esim na innym telefonie lub ewentualnie zgubiłbyś telefon czy coś z tym stylu. Ja wymieniałem na kartę esim praktycznie na samym początku jak ta usługa została wprowadzona w Plusie(czyli wcale tak niedawno) i mam cały czas tą samą kartę esim w tym samym telefonie. ;)
I wszystko jasne :-D Dzięki za oświecenie w temacie eSIM!
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

lukjan pisze:czy na redmi 9, będzie działać?
A obsługuje on eSIM? Bo jeśli tak to będzie działać.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: mariusz9a »

lukjan pisze:Nie wiem.
Ja też nie wiem :-D Sprawdź sobie na pudełku od telefonu albo w instrukcji telefonu. Na upartego w danych technicznych na stronie producenta. Jeśli obsługuje eSIM to będzie na nim działać eSIM z Plusa (jak i każde inne) ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
robbo2k
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 31 paź 2021, o 19:41

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: robbo2k »

Redmi 9 nie obsługuje eSIM bo go w nim nie ma to jest oczywiste.
adasiopatasio
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, o 15:36

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: adasiopatasio »

Witam, właśnie zakupiłem żonie smartwacha za 1500 zł i ze zdziwieniem dowiedziałem się, że plus prowadzi dopiero prace nad wdrożeniem dla smartwachy usługi esim. Na infolini natomiast konsultat powiedział mi, że nie wiadomo czy taka usługa zostanie wprowadzona..... to żart mam nadzieję... może ktoś ma potwierdzające informacje, która wersja jest prawdziwa? pozdrawiam
.. Adam
Tomasz Zbroński
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 19:26

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Tomasz Zbroński »

Dzień dobry,

ktoś, coś, gdzieś nowego? Na stronie informacja bez zmian, iż pracują nad wdrożeniem.
Może ktoś z Plus ma jakieś konkretne informacje?

Dziękuję.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: habish »

Ale o co pytasz?
Tomasz Zbroński
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 19:26

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Tomasz Zbroński »

habish pisze:Ale o co pytasz?
Przepraszam, nie doprecyzowałem. Możliwość korzystania na zegarku.
roweroweporady
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 paź 2017, o 22:42
Kontakt:

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: roweroweporady »

Wszyscy na to czekają i nikt nie wie kiedy Plus wprowadzi eSim na zegarki, no bo skąd.

Ja czekam do wiosny i jeżeli Plus tego nie wprowadzi, to uciekam do Orange. Kupiłem smartwatcha z eSim z myślą o jeździe na rowerze bez telefonu, a tu na razie takiej opcji nie ma (to znaczy jest, ale bez kontaktu telefonicznego ze światem :)
ws21
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, o 02:55

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: ws21 »

Mam bardzo ważne dla mnie pytanie, ponieważ przebywam za granicą i wizyta w salonie jest niemożliwa. Jeśli wygeneruję esim dla nowego telefonu to stara karta sim zostanie zdezaktywowana i jeśli coś pójdzie nie tak zostanę bez łączności?
ODPOWIEDZ