Problem Gigabank

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Ormian
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 gru 2021, o 13:24

Problem Gigabank

Post autor: Ormian »

Witam, mam problem. Wczoraj przyszedł mi SMS, że pakiet internetowy się wyczerpał i prędkość transmisji zostanie zwolniona, więc doładowałem konto, przyszedł SMS informujący mnie ile mam GB do wykorzystania w ramach Gigabanku, lecz prędkość transmisji nie wzrosła, totalnie nic nie da się zrobić używając internetu. Gigabank posiadam w ramach plus elastyczna na kartę. W aplikacji iplus pokazuje mi, że w ramach Gigabanku mam do wykorzystania 29gb, z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem Gigabank

Post autor: sl@w_es »

Wyłącz i włącz telefon.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ormian
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2021, o 13:24

Re: Problem Gigabank

Post autor: Ormian »

To nic nie daje, zapomniałem dodać, że kartę SIM przekładałem też do innego telefonu, a infolinia plus przesłała mi smsem dane konfiguracyjne karty SIM,także nic nie pomogło.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem Gigabank

Post autor: sl@w_es »

Konto doładowałeś, ale dla zasady zapytam czy stan konta jest wyższy niż 1 gr?
Aktywne usługi: *101#. Głównie chodzi o aktywne GPRS.
Nowe ustawienia? Hm, sprawdź APN, powinien być "plus".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ormian
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2021, o 13:24

Re: Problem Gigabank

Post autor: Ormian »

Aktywne uslugi: LTE (APN atrybutu A:plus APN atrybutu B:mms), Nowe Uslugi Glosowe, GPRS, Roaming, Niski kredyt, SMS o koszcie, Wideorozmowy. APN także jest ustawiony na plus. Dodam, że to właśnie pierwszy raz jak wykorzystałem cały pakiet internetowy i ten z Gigabanku przedtem przeważnie starczyło, telefon działał jako hot spot dla komputera kiedy to się stało.
darinho91
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, o 12:30

Re: Problem Gigabank

Post autor: darinho91 »

Witam mam ten sam problem co w temacie. Włączałem, wyłączałem, konto zasilone, internet nadal wolny jakby pakiet się skończył. Po doładowaniu napisali, że w gigabanku mam 52428800kb. Ustawienia APN na plus. Czasem tak bywało, że po doładowaniu pakietu nie od razu przyspieszał. Zazwyczaj restart rozwiązywał problem. Poradzicie coś?
ODPOWIEDZ