Nawet 1500 GB na lata.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Gomer
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 cze 2022, o 14:47

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Gomer »

Dzień dobry. Chciałbym podzielić się opinią o promocji 1500 GB. Według minie jest to dobra oferta, tylko jeden szczegół - kolejność wykorzystywania pakietów, cytuję "... w pierwszej kolejności rozliczane są jednostki z promocji „Promocja 1500GB na lata” , potem z promocji ”Bonusy po doładowaniu.”, potem z promocji„GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”, a następnie z promocji „Pakiety internetowe w Plusie”. Pakiet o najkrótszym okresie obowiązywania jest rozliczany jako ostatni, myślę że w w większości przypadków nie będzie wykorzystany i przepadnie. Uważam, że jest to, łagodnie mówiąc, trochę nie w porządku. Choć oczywiście mogę się mylić. Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj gesiak,
gesiak pisze: To stracę promocje i dotychczasowe GB z promocji ?
nie.
gesiak pisze: Czy z racji tego, ze wyższy abonament mieści się w regulaminie promocji, to promocja będzie trwać bez przeszkód dalej ?
Tak, jeśli na koncie będzie utrzymana jedna z promocji wymienionych w regulaminie: https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/ ... et="_blank.
Należy wyłączyć obecną promocję i aktywować nową.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry,
u córki minęło już ponad 72 godz. od aktywacji pakietu "No limit +15GB" i od uruchomienia promocji "Nawet 1500GB na lata", a pierwsza pula 100GB nie została przyznana. Taryfa Nowy Plusch + pakiet "No limit" z 15GB za 30 zł. Promocja 1500GB uruchomiona w dniu 31.05., pakiet "No limit +15GB" uruchomiony 05.06. godz. 15.16. Wcześniej był pakiet "No limit +10GB" za 25 zł. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Załączniki
IMG_20220608_205346.jpg
IMG_20220608_201734_545.jpg
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj misiu-182,

z pozycji forum nie mamy wglądu na konto numeru. Prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj nam tutaj numer zagadnienia, a postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry,
nr zgłoszenia reklamacji CASE/220609/1008.
Z góry dziękuję za pomoc.
Edycja 10.06.
Pakiet już przyznany. Albo reklamacja błyskawicznie rozpatrzona, albo sam się włączył, albo interwencja z forum poskutkowała. Tak czy owak sprawa załatwiona.
Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj misiu-182,
misiu-182 pisze:Pakiet już przyznany. Albo reklamacja błyskawicznie rozpatrzona, albo sam się włączył, albo interwencja z forum poskutkowała. Tak czy owak sprawa załatwiona.
Dziękuję i pozdrawiam.
Super. :-> Poprosiłam o przyśpieszenie weryfikacji Twojej sprawy. Pozdrawiam również.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: g-rs »

Gomer pisze:Dzień dobry. Chciałbym podzielić się opinią o promocji 1500 GB. Według minie jest to dobra oferta, tylko jeden szczegół - kolejność wykorzystywania pakietów, cytuję "... w pierwszej kolejności rozliczane są jednostki z promocji „Promocja 1500GB na lata” , potem z promocji ”Bonusy po doładowaniu.”, potem z promocji„GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”, a następnie z promocji „Pakiety internetowe w Plusie”. Pakiet o najkrótszym okresie obowiązywania jest rozliczany jako ostatni, myślę że w w większości przypadków nie będzie wykorzystany i przepadnie. Uważam, że jest to, łagodnie mówiąc, trochę nie w porządku. Choć oczywiście mogę się mylić. Dziękuję i pozdrawiam.
Tak to niestety działa. Operatorowi chodzi zapewne o to by Twój pakiet 1500 GB wyczerpał się jak najszybciej.
Problem pojawia się w innym miejscu. Mając pakiet cykliczny za 40 zł z dostępem do 5G, nie możesz praktycznie z niego korzystać bo jako pierwszy wykorzystywany jest pakiet 1500 GB, który nie obejmuje 5G - a więc jego włączenie odcina Cię od internetu w szybkości 5G - mimo, że za niego płacisz. Przynajmniej tak to wygląda po przeczytaniu regulaminu.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Plush »

Mam następujący problem: W piątek, 10 czerwca 2022 r. o godz. 10:41 dokonałem doładowania, a tym samym odnowienia pakietu za 30 zł. Do tej pory jednak nie przyznano mi kolejnych 100 GB w ramach promocji "Nawet 1500 GB na lata". W tym wypadku minęły już 72h opisane w regulaminie wspomnianej promocji.

Wysłałem w tej sprawie również wiadomość do BOK, sprawa otrzymała numer: CASE/220613/1985
- - -
P.S. proszę o usunięcie powielonych wpisów, wynika to ze względu problemów technicznych forum, które bardzo powoli ładuje strony lub nie ładuje ich w ogóle.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Ron »

@Plush, a daj jeszcze restart (wył/wł) telefonu.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Plush »

Ron pisze:@Plush, a daj jeszcze restart (wył/wł) telefonu.
Zrobiłem tak, ale niestety ten sposób nic nie zmienił.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Ron »

I nic nie pokazuje pod kodami i w aplikacji?
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Plush »

Ron pisze:I nic nie pokazuje pod kodami i w aplikacji?
Sprawdzałem pod kodami i w aplikacji iPlus, bez zmian. Zgłosiłem już reklamacje, trochę niedopracowana jeszcze ta promocja pod względem funkcjonalności.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Joanna_Plus »

Plush,
Plush pisze:Wysłałem w tej sprawie również wiadomość do BOK, sprawa otrzymała numer: CASE/220613/1985
Przekazałam prośbę o odpowiedź na tę wiadomość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Plush »

Joanna_Plus pisze:Plush,
Plush pisze:Wysłałem w tej sprawie również wiadomość do BOK, sprawa otrzymała numer: CASE/220613/1985
Przekazałam prośbę o odpowiedź na tę wiadomość.
Dziękuje, choć ostatnia wiadomość jaką otrzymałem to taka, że w dniu 14 czerwca 2022 roku moje zgłoszenie zostało przekazane do działu reklamacji. Tymczasem w dniu 10 czerwca 2022 r. dokonałem doładowania konta, a tym samym odnowienia pakietu cyklicznego za 30 zł, a pakiet 100 GB nie został przyznany do tej pory. Dziwna sprawa z tą promocją.
Uwielbiam Plush'aka
xdonekk
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2019, o 13:44

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: xdonekk »

Dzień Dobry,

ja także nie otrzymałem 100GB, 72h też już minęły. Dodatkowo jako użytkownik numeru chyba nie mogę złożyć reklamacji?
Ostatnio zmieniony 20 cze 2022, o 13:15 przez xdonekk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ