Nawet 1500 GB na lata.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: g-rs »

Czy promocja 1500 GB na lata została przedłużona? W regulaminie był zapis, że obowiązuje do 30.06.2022r. natomiast na głównej stronie Plus na kartę w dalszym ciągu wyświetla się baner zachęcający do aktywacji promocji.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Ron »

g-rs pisze:Czy promocja 1500 GB na lata została przedłużona? W regulaminie był zapis, że obowiązuje do 30.06.2022r. natomiast na głównej stronie Plus na kartę w dalszym ciągu wyświetla się baner zachęcający do aktywacji promocji.
Jest nowy Regulamin Promocji „Nawet 1500GB na lata, Plus” od 01.07.2022 i promocja jest do 25.08.2022
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Plush »

Dokładnie tak, aktualnie promocja Nawet 1500 GB na lata została przedłużona do dnia 25 sierpnia 2022 r.
Tutaj aktualny => regulamin promocji dla Plush.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: g-rs »

Dziękuję za odpowiedzi.
Czy skoro na stronie są dwa regulaminy nastąpiła jakaś zmiana w zasadach promocji? Przeczytałem obydwa bardzo pobieżnie ale nie zauważyłem różnic. Sama data ważności chyba nie wymagałaby tworzenia nowego regulaminu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Joanna_Plus »

g-rs,
g-rs pisze: nastąpiła jakaś zmiana w zasadach promocji?
Nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xdonekk
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2019, o 13:44

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: xdonekk »

15.07 otrzymałem pakiet 100GB, teraz zastanawiam się co zrobiłem dobrze, że je w ogóle otrzymałem w porównaniu do czerwca:

- wykorzystałem pakiet 100GB który otrzymałem w maju podczas aktywacji?
- pakiet Bez limitu i 15 GB został uruchomiony bez żadnego poślizgu? Gdy w czerwcu były to około ~2 minuty wynikające z mojego zapominalstwa w doładowaniu konta na czas mimo iż w regulaminie jest napisane:
W przypadku braku możliwości odnowienia się jednego z wariantów pakietów cyklicznych opisanych w § 2 pkt.1 lit c lub ich zawieszenia na okres dłuższy niż 3 dni, niniejsza Promocja zostanie dezaktywowana, dodanie kolejnego Pakietu 100GB oraz możliwość korzystania z dotychczas niewykorzystanych bonusowych GB zostanie wyłączona.
Moje ~2 minuty spokojnie mieściły się w czasie 3 dni więc promocja 1500GB nie została wyłączona.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Plush »

xdonekk pisze:15.07 otrzymałem pakiet 100GB, teraz zastanawiam się co zrobiłem dobrze, że je w ogóle otrzymałem w porównaniu do czerwca:

- wykorzystałem pakiet 100GB który otrzymałem w maju podczas aktywacji?
- pakiet Bez limitu i 15 GB został uruchomiony bez żadnego poślizgu? Gdy w czerwcu były to około ~2 minuty wynikające z mojego zapominalstwa w doładowaniu konta na czas mimo iż w regulaminie jest napisane:
W przypadku braku możliwości odnowienia się jednego z wariantów pakietów cyklicznych opisanych w § 2 pkt.1 lit c lub ich zawieszenia na okres dłuższy niż 3 dni, niniejsza Promocja zostanie dezaktywowana, dodanie kolejnego Pakietu 100GB oraz możliwość korzystania z dotychczas niewykorzystanych bonusowych GB zostanie wyłączona.
Moje ~2 minuty spokojnie mieściły się w czasie 3 dni więc promocja 1500GB nie została wyłączona.
Ja miałem podobną sytuację, w tym miesiącu pakiet 100 GB został przyznany bez żadnych problemów, natomiast w czerwcu po odnowieniu pakietu za 30 zł (już po jego zawieszeniu) byłem zmuszony napisać reklamację ponieważ pakiet 100 GB nie został mi przyznany po upływie regulaminowych 72 godzin. W sumie to doczekałem się go z prawie 3 tygodniowym opóźnieniem, już po rozpatrzeniu zgłoszonej reklamacji.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Joanna_Plus »

xdonekk,

jeżeli w miesiącu czerwcu pakiet 100 GB nie został dodany, prześlij proszę przez ten formularz numer telefonu oraz dane (imię i nazwisko, numer PESEL). Następnie podaj nam tutaj numer zagadnienia, który dotrze w wiadomości zwrotnej. Postaramy się wówczas przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xdonekk
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2019, o 13:44

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: xdonekk »

Joanna_Plus pisze: 18 lip 2022, o 10:03 xdonekk,

jeżeli w miesiącu czerwcu pakiet 100 GB nie został dodany, prześlij proszę przez ten formularz numer telefonu oraz dane (imię i nazwisko, numer PESEL). Następnie podaj nam tutaj numer zagadnienia, który dotrze w wiadomości zwrotnej. Postaramy się wówczas przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Nie jestem właścicielem numeru więc raczej nie mogę tego zrobić poprzez ten formularz.
populares
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 15 mar 2022, o 12:40

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: populares »

Wczoraj próbowałem uruchomić promocję na moim numerze Plus na kartę i po wpisaniu kodu *136*11*1500# pojawiał się komunikat "Usługa chwilowo niedostępna, proszę skontaktować się z BOK" - (tak, jakby BOK czekał na mój kontakt i nie miał nic lepszego do roboty). Ponieważ "chwila" już minęła, to dzisiaj ponownie próbowałem i dzisiaj po użyciu kodu pojawia się dla odmiany nowy komunikat: "Wystąpiły problemy z obsługą zlecenia" :-)
Nie to, żeby ta usługa była mi do czegoś potrzebna - chciałem aktywować tylko tak, dla sportu.
Ale gdyby ktoś autentycznie potrzebował takiej usługi i czekał z zasileniem konta, to by mu było łyso.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Ron »

@populares, z jakiej taryfy korzystasz? Taryfę sprawdzisz kodem *147# i połączenie.

Promocja dostępna jest w taryfach Plus Elastyczna i Nowy Plush.
populares
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 15 mar 2022, o 12:40

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: populares »

Ja+ na kartę.
Jeżeli tak jest - tzn. promocja niedostępna tej taryfie - to po co zwracają takie mylące komunikaty, które z nudów modyfikują każdego dnia...
mariusz_boss
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2022, o 14:33

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: mariusz_boss »

A mi ten pakiet już drugi miesiąc się nie odnawia. 100gb wykorzystałem odnowiłem pakiet za 30 zł i nic. Dobrze że mam coś w giga banku 😄 sprawa zgłoszona przez iplus i 2 tydzień bez odzewu. Pozdrawiam
pioter11
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2016, o 18:21

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: pioter11 »

Macie jakiś ogólny problem bo Ja, Córka, Siostrzeniec również nie otrzymaliśmy za sierpień 100 GB sprawa zgłoszona nr CASE/220810/1259
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3126
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Nawet 1500 GB na lata.

Post autor: Marta_Plus »

mariusz_boss,
mariusz_boss pisze: 10 sie 2022, o 14:45 sprawa zgłoszona przez iplus i 2 tydzień bez odzewu. Pozdrawiam
Dysponujesz może numerem Twojego zgłoszenia?

pioter11,
pioter11 pisze: 10 sie 2022, o 15:45 sprawa zgłoszona nr CASE/220810/1259
Poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ