Zwrot środków

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Ananament
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lip 2022, o 02:16

Zwrot środków

Post autor: Ananament »

Witam.
Czy nie wie może ktoś czy istnieje możliwość zwrócenia środków w zamian za dezaktywację jednego z pakietów internetu "Surfuj w nocy 200 GB" z racji, że podczas próby wykorzystania środków (tutaj 10 zł) na aktywację tego pakietu aplikacja zaczęła wariować lub był to objaw chwilowego braku połączenia z siecią i klikając z irytacji kilka razy w przycisk "aktywuj" aktywowane (chyba w wyniku błędu aplikacji lub nawarstwienia się aktywowanych pakietów) zostały dwa pakiety "Surfuj w nocy 200 GB" na łączną kwotę 20 zł podczas kiedy ja chciałem aktywować tylko jeden.
Oprócz tego aktywowałem wcześniej pakiet "Pakiet 5 GB" z którego są domyślnie pobieranie najpierw dane.
Zatem mam pytanie, czy istnieje możliwość dezaktywacji jednego z aktualnie dwóch aktywnych pakietów "Surfuj w nocy 200 GB", które paczka danych nie została naruszona w zamian za zwrot środków gdyż przeciwnie tylko się zmarnuje gdyż data aktywacji i ponownego pobrania środków jest w ich przypadku taka sama.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zwrot środków

Post autor: mariusz9a »

Nikt nie wie;) Musisz po prostu napisać reklamację i operator zdecyduje co z tym zrobi.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Ananament
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2022, o 02:16

Re: Zwrot środków

Post autor: Ananament »

Ok, Dzięki za odpowiedź.
ODPOWIEDZ