Buforowanie YouTube 5g

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
seebaa
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 gru 2014, o 15:51

Buforowanie YouTube 5g

Post autor: seebaa »

Witam otóż zauważyłem gdy włożę kartę SIM do routera i zrobię test w 5g mi pokazuje na przykład 250 mb/s co jest super prędkością naprawdę na wszystkich stronach internetowych wszystko działa szybko elegancko lecz YouTube. Mhmmm YouTube nie mogę oglądać nawet Film HD bo buforowanie słabe ten problem występuje tylko na YouTube na innych portalach płynnie oglądam film w 4K testowałem inny router z saym 4G ten sam rezultat o co chodzi ktoś może mi to wyjaśnić na komputerze mam dwa antywirusy malwarebytes oraz bitdefender u mnie wszystkie ustawienia są w porządku i nie mam wirusa. Sieci jakiej używam to Plus, myślę ze plus jakoś zrobił na swoich btsach by na youtube był lejek to możliwe? da to jakoś ogarnąc? dołączam ss speedtestu z teraz. Router jaki posiadam to huawei 5G CPE Pro 2. Pomocy
Załączniki
obraz_2022-11-06_035020749.png
obraz_2022-11-06_035020749.png (39.7 KiB) Przejrzano 1096 razy
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Buforowanie YouTube 5g

Post autor: zbych_in_flames »

Nie zauważyłem by był problem z YT na 5G, no i jeśli był by jakiś problem ogólny to więcej osób by to zgłaszało - więc raczej problemu szukałbym gdzie indziej. Pytanie jak wygląda sytuacja jak wyłączysz te antywirusy ( swoją drogą po co ci az 2?) + plus nie znam wirusa który akurat spowalniał by działanie YT. Może jakiś firewall blokuje coś? Na innym laptopie, telefonie, tablecie itp podpiętym pod router masz tak samo?
ODPOWIEDZ