Router Huawei E5783B nie widzi karty Plusha

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Wdhiz
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 gru 2022, o 17:47

Router Huawei E5783B nie widzi karty Plusha

Post autor: Wdhiz »

Dzień dobry,
Karta "12GB na start", włączona promocja 200GB. Modem Huawei E5783B nie widzi jej. Po "wejściu" do modemu info Nieprawidłowa karta SIM lub brak karty SIM. Nie ma opcji ustawienia APN - nie ma żadnych pól do wybrania.
Karta Orange w tym samym modemie wymaga tylko wybrania APN. Jednocześnie karta Plusha pięknie działa w innym modemie starszego typu (3G).
Jakiś czas temu modem pracował z identyczną kartą Plusha (inny numer). Też były kłopoty z wystartowaniem usługi, trzeba było ręcznie ustawiać APN.

EDYTA - zachciało mi się zresetować router do ustawień fabrycznych. W efekcie Plush chyba działa - pojawia się zielona dioda połączenia - ale, żąda ode mnie hasła dostępu do wifi? urządzenia? które podobno jest podane na naklejce. Nie akceptuje starego hasła z naklejki, nie mogę korzystać z Plusha (z Orange tak), nie mam dostępu do ustawień routera.
Coraz ciekawiej ;)

Piotr
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5501
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Router Huawei E5783B nie widzi karty Plusha

Post autor: Michał_Plus »

Wdhiz, po powrocie do ustawień fabrycznych hasło do WiFi jest ustawiane na fabryczne. Karta (sieć) nie ma znaczenia dla WiFi. Nazwa sieci i hasło jest podane na obudowie. Co do dostępu panelu admina to login i hasło również jest wtedy restartowane. Sprawdź "admin" / "admin".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ