Zawyżone rachunki

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
damian_
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 lut 2023, o 10:40

Zawyżone rachunki

Post autor: damian_ »

Witam od kilku miesięcy dostaje zawyżone faktury za abonament w Plusie. Rzekomo korzystam ze stron glamourworld.me i love-mrskin.com a ja w życiu na te strony nie wchodziłem. Złożyłem reklamacje z Plusa i otrzymałem wiadomość, że oni rzekomo konsultowali to z właścicielami stron i oni potwierdzili, że wchodzę na te strony i jeszcze potwierdzam wejście kodem pin totalne żarty sobie robią bo nic takiego nie miało miejsca. Oczywiście nie uznali reklamacji i nadal przysyłają zawyżone rachunki. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Zawyżone rachunki

Post autor: zbych_in_flames »

pchelka19@gazeta.pl
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2023, o 12:05

Re: Zawyżone rachunki

Post autor: pchelka19@gazeta.pl »

Czy składałeś może reklamację do PLUS za włączenie usług na które nie wyrażałeś zgody?? Mam ten sam problem tyle, że z usługą Pl Media Digital SA. Okazało się, że płace za nie wiadomo co 50 zł miesięcznie. Po rozmowie z infolinią Pan oczywiście wyłączył usługi wszystkie, ale powiedział zapłacić muszę.
Piotr55
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2023, o 20:55

Re: Zawyżone rachunki

Post autor: Piotr55 »

Nie konsultowali się , kłamią, tylko policja może zadać pytania i dostać odpowiedzi.
Jeżeli jest potwierdzenie kodem pin chyba skądś ten kod musi wyjść- musi być płatność.
Radzę poprosić na piśmie o potwierdzenie tych informacji czyli że zwracali się do administratora o informacje dotyczące IP komputera oraz kopię pism z,którymi się zwracali o udostępnienie informacji.
ODPOWIEDZ