Światłowód, pomoc techniczna

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
hitBucket
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sie 2023, o 10:33

Światłowód, pomoc techniczna

Post autor: hitBucket »

Tydzień temu, 26 lipca, został u mnie podłączony światłowód i router. Pan który podłączał powiedział, że dostępu do internetu nie ma ponieważ na słupie jest słaby sygnał, ale że do poniedziałku (31 lipca) przyjadą i naprawią. Dzwoniłem też na infolinię, powiedziano mi tylko że mam czekać na kontakt. Ale ile tego czekania? Trzy słupy do sprawdzenia według montera a czekania nie wiadomo ile. Żadnych konkretów.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Światłowód, pomoc techniczna

Post autor: mariusz9a »

hitBucket pisze: 2 sie 2023, o 10:42 Ale ile tego czekania?
A skąd my mamy wiedzieć? Napisałeś post w dziale forum gdzie udzielają się zwykli ludzie, tacy sami jak Ty, a nie pracownicy operatora. Pytaj operatora i jego pracowników, a nie nas :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Światłowód, pomoc techniczna

Post autor: zbych_in_flames »

W tej kwestii to nawet nie wiem czy na forum ci pomogą - bo wątpie by mieli podgląd na takie rzeczy, ale mogę się mylić. Kiedy ostatnio dzwoniłeś do obsługi? Robiłeś reset routera (może już to zrobili ale bez przelogowania urządzenia nie zadziała?)

Na Twoim miejscu cisnął bym ludzi na infolinii i po prostu zgłaszał niedziałającą usługę.
hitBucket
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 2 sie 2023, o 10:33

Re: Światłowód, pomoc techniczna

Post autor: hitBucket »

Pytam, bo może ktoś miał podobnie i wie, ile czekał na ten magiczny kontakt od techników.
Na infolinię dzwoniłem w piątek i poniedziałek, z konsultantem przez iPlus pisałem w środę. Każe mi dzwonić na infolinię Netii, bo to na ich linii, a jak dzwonię do Netii to mnie przekierowują do Plusa. Przecież to śmieszne. xD
ODPOWIEDZ