Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: Garjusz »

Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego i dwa smartfony w cenie jednego



Plus wprowadza nową Mistrzowską Ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Od 17 sierpnia klienci mogą nabyć dwa abonamenty w cenie jednego i dwa smartfony w cenie jednego. Wszystko to przy okazji Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, 25-lecia wspierania polskiej siatkówki i zbliżającego się początku roku szkolnego.Obie promocje: abonamentową i sprzętową można łączyć – można mieć i dwa abonamenty w cenie jednego, i dwa smartfony w cenie jednego. Dzięki temu Mistrzowska Oferta to idealna propozycja m.in. na czas zwiększonych wydatków związanych z powrotem do szkoły.Cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Dodatkowo w Plusie można kupić smartfony marki Samsung w niższych cenach.


Więcej przeczytacie na PlusBlog.pl

mistrzowskaoferta2abonamentywcenie1.jpg
Awatar użytkownika
pkonrad
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lut 2023, o 04:49
Lokalizacja: małoPOLSKA

Re: Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: pkonrad »

A ja mam pytanie odnośnie promocji ,,Mistrzowskie 25 GB na 25 lecie” w ramach której i Abonentom, którzy spełnią warunki, zostanie przyznany Pakiet internetowy 25GB („Bonus”) na krajową transmisję danych. Aktywacja Promocji następuje poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści: MECZ pod numer: 80282 w okresie jej obowiązywania, tj. od dnia 11.08.2023 r. do 16.09.2023 r.

Zrobiłem wszystko jak opisałem wyżej na wszystkich moich 4 numerach telefonu w sieci Plus (abonament). Promocja aktywowała się i 18.08.2023 r. po pierwszym wygranym meczu przez Polaków otrzymałem "Bonus" na wszystkich numerach (po 25 GB), który według regulaminu powinien być aktywny do końca pełnego okresu rozliczeniowego.

Problem w tym, że od dzisiaj tj. 21.08.2023 rozpoczął się nowy okres rozliczeniowy na wszystkich 4 numerach telefonu i na żadnym z nich bonusowy pakiet 25 GB nie działa. Był więc aktywny przez 3 dni w starym cyklu, powinien przez jeden pełny cykl, czyli do 20.09.2023 r. Dodam też, że na żadnym z moich 4 numerów telefonu nie wykorszytałem z niego nawet 1 bajta.


Dlaczego tak się nie stało, że po 3 dniach pakietu nie ma ? Dlaczego Plus nie respektuje swoich własnych regulaminów promocji ? W kwestii wysłałem już reklamację na bok@plus.pl ale nie tak to powinno chyba funkcjonować.


Link do regulaminu promocji: https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... 5lecie.pdf
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: Joanna_Plus »

pkonrad,

podaj proszę numer tego zgłoszenia. Poproszę wówczas o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
pkonrad
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lut 2023, o 04:49
Lokalizacja: małoPOLSKA

Re: Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: pkonrad »

Joanna_Plus pisze: 22 sie 2023, o 10:02 pkonrad,

podaj proszę numer tego zgłoszenia. Poproszę wówczas o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
CASE/230821/38
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: Joanna_Plus »

pkonrad,
pkonrad pisze: 22 sie 2023, o 12:12 CASE/230821/38
Przekazałam prośbę o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi w powyższej sprawie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
pkonrad
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lut 2023, o 04:49
Lokalizacja: małoPOLSKA

Re: Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: pkonrad »

Joanna_Plus pisze: 22 sie 2023, o 12:44 pkonrad,
pkonrad pisze: 22 sie 2023, o 12:12 CASE/230821/38
Przekazałam prośbę o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi w powyższej sprawie.
Mamy nowy cykl i kolejna reklamacja identyczna jak miesiąc temu. Pakiety po 25 GB za wygrane mecze, które miały być aktywne przez jeden pełny cykl, uruchomione w trakcie trwania poprzedniego cyklu, od nowego cyklu wyparowały.

CASE/230921/19 - bardzo proszę o przyspiesznie procesu kolejnej reklamacji.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mistrzowska Oferta Plusa – Dwa abonamenty w cenie jednego...

Post autor: Joanna_Plus »

pkonrad,
pkonrad pisze: 21 wrz 2023, o 04:19 CASE/230921/19 - bardzo proszę o przyspiesznie procesu kolejnej reklamacji.

Prośba przekazana dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ