Plus Wymiana Iphone

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Plus Wymiana Iphone

Post autor: sedzia20 »

Kłaniam się!

Proszę o informację, czy prawdą jest aby abonent Plush-a nie mógł brać udziału w programie Plus Wymiania iPhone?
Pytam, bo w lipcu 2022r. kupiłem iPhone'a wraz z abonamentem w Plushu i otrzymałem Regulamin tej usługi.
Natomiast konsultant DUK powiedział, że najpierw muszę przejść na taryfę Plus (za minimum 59 zł), bo w Plushu tego nie ma - czyżby chciał mnie naciągnąć na coś, czego nie potrzebuję (zbyt duży pakiet danych)?
Rozważałem przedłużenie umowy w Plushu, bo za 20 zł przez rok i 30 zł przez kolejny rok miałbym 30 GB.

Bardzo proszę o wyjaśnienie, bo punkt 1. Regulaminu PWI stanowi:
"1. Program organizowany jest przez POLKOMTEL w Punktach Sprzedaży oraz kierowany do Klientów, którzy nabyli smartfon marki Apple od POLKOMTEL w ramach oferty ratalnej na 36 lub 37 (opłata początkowa + 36 rat miesięcznych) rat wymieniony w załączniku nr 1."
Zatem ani słowa nie ma o rodzaju taryfy, a mój 13 Pro jest wskazany w załączniku nr 1.

Pozdrawiam
sedzia20.
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: sedzia20 »

Kiedy otrzymam odpowiedź w powyższej sprawie?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: Marta_Plus »

sedzia20,
sedzia20 pisze: 30 lis 2023, o 22:33 Kiedy otrzymam odpowiedź w powyższej sprawie?
Przepraszam najmocniej za czas oczekiwania na informacje w powyższej sprawie. Pytanie zostało przekazane i wrócę z odpowiedzią.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: sedzia20 »

Marta_Plus pisze: 1 gru 2023, o 18:48 sedzia20,
sedzia20 pisze: 30 lis 2023, o 22:33 Kiedy otrzymam odpowiedź w powyższej sprawie?
Przepraszam najmocniej za czas oczekiwania na informacje w powyższej sprawie. Pytanie zostało przekazane i wrócę z odpowiedzią.
Będę wdzięczny Marta_Plus - to ważne w kontekście moich decyzji, więc czekam z utęsknieniem na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: Marta_Plus »

sedzia20,

Abonent Plush ABO może wziąć udział w Programie Plus Wymiana. Należy pamiętać o spełnieniu wszystkich warunków regulaminu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: sedzia20 »

Marta_Plus pisze: 4 gru 2023, o 11:01 sedzia20,

Abonent Plush ABO może wziąć udział w Programie Plus Wymiana. Należy pamiętać o spełnieniu wszystkich warunków regulaminu.
Tak myślałem Marta_Plus, że Twój kolega próbował mnie naciągnąć - rozumiem plany, naciski, ale żeby tak ordynarnie?
Pawel59
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 paź 2023, o 17:52

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: Pawel59 »

Hej,

Z tego, co napisałeś, wygląda na to, że Plush może nie być objęty programem Plus Wymienia iPhone.

Jeśli konsultant DUK sugeruje przejście na taryfę Plus, być może ma to związek z warunkami programu wymiany iPhone. Operatorzy czasem stosują różne zasady dla różnych taryf.
pozdrawiam Paweł https://mazzani.pl :-)
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plus Wymiana Iphone

Post autor: sedzia20 »

Pawel59 pisze: 20 gru 2023, o 15:47 Hej,

Z tego, co napisałeś, wygląda na to, że Plush może nie być objęty programem Plus Wymienia iPhone.

Jeśli konsultant DUK sugeruje przejście na taryfę Plus, być może ma to związek z warunkami programu wymiany iPhone. Operatorzy czasem stosują różne zasady dla różnych taryf.
Hej, dzięki za post. Marta_Plus już wyżej odpisała, że jest objęty tylko ktoś chciał mnie nabrać i zarobić :shock:
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ