Motorola DEFY

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Motorola DEFY

Post autor: Garjusz »

[ad]Motorolę DEFY zaprojektowano z myślą o użytkownikach poszukujących smartfonu na trudne warunki. Mimo wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji urządzenie to prezentuje się całkiem zgrabnie. Model ten wyróżnia się także bardzo sprawną przeglądarką internetową i ogólnie szybkim działaniem systemu, niezłym aparatem fotograficznym i odtwarzaczem muzycznym. Zastosowana nakładka systemowa Motoroli daje nam do dyspozycji siedem ekranów głównych, które można wzbogacić o widżety.[/ad]


[lookr]http://lookr.tv/player.php?id=2342[/lookr]
Kancik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2011, o 00:18

Re: Motorola DEFY

Post autor: Kancik »

Telefon spoko, ale kiedy w ofercie?
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Motorola DEFY

Post autor: kosa1127 »

Dzwiwna sprawa ale znalazłem ją tylko w regulaminie dla Mixa ;) http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... _02_24.pdf Plusikowe i bez Plusikowego http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... Bezlik.pdf
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
greeg82
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2011, o 09:48

Re: Motorola DEFY

Post autor: greeg82 »

Faktycznie wisi on w cennikach jedynie Mixa, telefonik ciekawy. Sam w czerwcu mam na niego ochotę. Czy ktoś z użytkowników tego forum posiada go w sieci Plus ? Chodzi mi o ustalenie z jakiej partii są na magazynach te telefony - z uwagi na wadliwe głośniki.
grzes
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2011, o 17:05

Re: Motorola DEFY

Post autor: grzes »

Witam !!
Chciałbym się dowiedzieć kiedy Motorola Defy
będzie dostępna dla klientów Plus dla Firm ?
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Motorola DEFY

Post autor: rafal2119 »

Już pojawiła się w promocji "Bezlik Internetu dla firm" i w taryfie TanioRozmownej 600 jest za 1 zł.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mahajek
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 12:03

Re: Motorola DEFY

Post autor: mahajek »

Witam wszystkich!

Poczytałem trochę to forum i tak mi się wydaje, że chyba czas na migrację do innej sieci. Mam na to jeszcze trochę czasu, ale rozglądam się coraz bardziej intensywnie, bo w Plus-ie chyba nie mam wielkich szans na to co by mnie interesowało.

Wracając do tematu, chciałem się dowiedzieć czy jest szansa na to, że Motorola DEFY pojawi się w ofercie Plus-a dla klientów indywidualnych w abonamencie. Nie pytam o ceny i warunki, bo to oczywiście nie jest forum dla jasnowidzów i wróżek ...
Domyślam się jednak, że jest jakiś schemat działania ludzi z marketingu i skoro jest w ofercie dla firm to po jakimś czasie będzie też dla indywidualnych, albo nie będzie nigdy ...???
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Motorola DEFY

Post autor: rafal2119 »

mahajek pisze: Wracając do tematu, chciałem się dowiedzieć czy jest szansa na to, że Motorola DEFY pojawi się w ofercie Plus-a dla klientów indywidualnych w abonamencie.

Może i będzie w ofercie dla indywidualnych. Możesz spróbować sił w Salonie Firmowym.
mahajek pisze:Nie pytam o ceny i warunki, bo to oczywiście nie jest forum dla jasnowidzów i wróżek ...
Cena może być podobna do Nokii C7.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motorola DEFY

Post autor: mariusz9a »

rafal2119 pisze:Może i będzie w ofercie dla indywidualnych. Możesz spróbować sił w Salonie Firmowym.
Przecież jest w MixPlusie :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
greeg82
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2011, o 09:48

Re: Motorola DEFY

Post autor: greeg82 »

Jak wygląda sytuacja z Defy z Plusa ? Siadają głośniczki w nich ? Ktoś ostatnio kupił ją ? W jakim miesiącu została wyprodukowana ?
grzes
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2011, o 17:05

Re: Motorola DEFY

Post autor: grzes »

Dzwoniłem do Plusa i dowiedziałem się tyle, że nie mają jej na stanie i będzie w magazynach 22.04.2011r ;-) ;-) Jestem w abonamencie dla Firm, jak Wam to w czymś pomoże. :-D :-D
Altares
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:48

Re: Motorola DEFY

Post autor: Altares »

Mam pytanie. Ile będę musiał dopłacić do Motoroli Defy (wiem że nie będzie tanio, to telefon z wyższej półki ;-) ) w Mix Plusie 48 doładowań/30zł? Czy dla stałych klientów są jakieś zniżki na telefony? Czy mogę zamiast minut lub mb na internet wybrać zniżkę na telefon? Czy muszę korzystać z promocji? Czy gdybym nie skorzystał to telefon byłby tańszy? Zależy mi na jak najtańszej cenie tego telefonu. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Motorola DEFY

Post autor: kowcio »

Niestety, za telefon zapłacisz tyle, ile jest w cenniku. Nie ma mozliwości, by wymienić benefity na obniżenie ceny telefonu :-/
Altares
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:48

Re: Motorola DEFY

Post autor: Altares »

Czyli zapłacę ~700zł. Przepraszam że o to pytam tutaj ale jedna rzecz mnie dziwi. Ten telefon na oficjalnej stronie Motoroli można zamówić za 1120zł a na stronie Plusa bez aktywacji telefon kosztuje 1800zł. Czy to nie jest dziwne? Dlaczego tak jest? Jeżeli jest odpowiedź na forum to dajcie link, bo ja nie znalazłem podobnego tematu. Czy to jest związane jakoś z aktualizacją cen? Bo jeżeli by patrzeć na różnice pomiędzy 1800zł a 700zł to jest to bardzo opłacalne. Ale gdy zobaczymy między 1120zł ( a nawet 900zł na Allegro) a 700zł to chyba bym wolał dopłacić te 200-400zł i kupić telefon bez umowy. Dlaczego ten telefon jest tak drogi na stronie Plusa?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motorola DEFY

Post autor: mariusz9a »

Altares pisze:stronie Motoroli można zamówić za 1120zł a na stronie Plusa bez aktywacji telefon kosztuje 1800zł. Czy to nie jest dziwne?
A czy nie jest dziwne że np piwo Żywiec w Biedronce kosztuje załóżmy 3 zł a w sklepie osiedlowym to samo piwo kosztuje 4 zł?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ