PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
karolus
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:40

PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: karolus »

[ad]niestety u mnie nie nastapila wyplata plusikowego plus twierdzi ze to winna bankomatu ale czekaj juz 3 tygodnie i sprawa nie zostala nadal wyjasniona ... postanowilem ze jak mi nie wyplaca to sie nie wywiaza z umowy co spowoduje ze ja tez sie nie wywyiaze i nie uzupelnie ani razu konta !!![/ad]
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: rafal2119 »

we wszystkich regulaminach dotyczących Plusikowego jest taki zapis:

Kod: Zaznacz cały

8.	Wszelkie reklamacje dotyczące wypłaty bonusu gotówkowego z bankomatów oraz dotyczące wysyłki wiadomości SMS zawierającej kod referencyjny lub jej braku należy zgłaszać na numer infolinii: 22 574 07 01  należącej do partnera technologicznego Polkomtel – HAL-Cash Central Eastern Europe  sp. z o.o.  Infolinia jest czynna w godzinach: 8:00 – 22:00, 7 dni w tygodniu.
i tylko przez tą infolinię można to załatwić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
karolus
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:40

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: karolus »

noi dzwonilem juz 3 razy pod ten numer a ci co tam siedza wysylaja zgloszenie dalej , podajesz im numer a oni to gdzies wysylaja i kaza czekac na odpowiedz smsem minelo 3 tygodnie i nic...zlodzieje je****


od mariusz9a: na forum nie przeklinamy
Ostatnio zmieniony 3 mar 2011, o 20:43 przez karolus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: rafal2119 »

karolus pisze:noi dzwonilem juz 3 razy pod ten numer a ci co tam siedza wysylaja zgloszenie dalej
Nic więcej nie można zrobić. Poczekaj to się wyjaśni.
karolus pisze:zlodzieje je****

Licz się ze słowami. To jest forum, a nie podwórko.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
karolus
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:40

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: karolus »

mi to juz wsio ryba jak sie nie wywiaza stworza mi pretekst do nie wywiazania sie z umowy i 44 doladowania po 50zl przepadnie :roll: :-D
bodek77
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2011, o 17:10

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: bodek77 »

Witam
Podpisałem umowę w MixPlusie ok. 2 miesięce temu w trakcie trwania promocji Plusikowe i do tej pory nie dostałem sms-a z kodem, żeby móc wybrać kasę z bankomatu!
Dzwoniłem na ten HalCash ale kazali mi dzwonić do Plusa bo oni nie wiedzą co robić w przypadku MixPlusa tylko abonament. Ładna ściema w tym Plusie. Jak się nie upomnę to nie dostanę o ile w ogóle dostanę ... ? :/
MIREK
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2011, o 15:41

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: MIREK »

plusikowego nie ma!!!

tak jak firmy halcash w lodzi przy ul Wysokiej 9
mieszkam 3min idac pieszo -rozmawialem osobiscie z kierownikiem obiektu i ta firma zwinela zagle w ubieglym roku a szukaja jej komornicy i inne firmy ktore mialy z halcash interesy!

2tyg probowalem dodzwonic sie do nich i zero ,dzis rano cudem mi sie udalo i bezczelna baba- zapytala ale po co ja do nich dzwonie mam z tym problemem ze nie dostalem 2 kodow ( 2 plusikowe po 300zl) zwrocic sie do Plusa, mowie jej ze to oni maja obowiazek czyli halcash przyjac skarge bo tak jest na stronie plusa i w regulaminie promocji a ona mi ze nie przyjmuje zadnej skargi,reklamacji i sie rozlaczyla!

moja zona korzysta z innych portali i okazuje sie ze ci co dostali kody to niestety nie zrobia z nich uzytku bo sa nieaktywne ...wiec zaczyna sie znow tym osobom zamkniete kolo- halcash i plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PROBLEMY Z WYPŁATĄ PLUSIKOWEGO !!

Post autor: mariusz9a »

MIREK pisze:moja zona korzysta z innych portali i okazuje sie ze ci co dostali kody to niestety nie zrobia z nich uzytku bo sa nieaktywne ...wiec zaczyna sie znow tym osobom zamkniete kolo- halcash i plus
Dziwne, bo wpisuję w Google o problemie z Plusikowym i znajduje tylko ten temat... Oraz temat na forum prawnym napisany przez... Ciebie lub Twoja żonę :roll: Temat jest bez odpowiedzi. Gdyby wszyscy mieli problemy to aż by wrzało w necie i portale telekomunikacyjne pisałyby o tym artykuły - nawet sobie nie wyobrażasz jaki to świetny kąsek dla mediów. A tu cisza...

Oczywiście problem się mógł komuś przydarzyć bo to normalne - nie ma nic na tym świecie co działa zawsze i wszędzie idealnie - ale nie jest tak, że Plusikowe to fikcja - z tym się nie zgodzę.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ