36i6 problem

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
natixxx
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 12:15

36i6 problem

Post autor: natixxx »

Co się dzieje z 36i6?
Mam kartę z 36i6 , do mojego chłopaka mogę wysyłać sms a on do mnie już nie może.On może wysyłać do innych smsy tylko nie do mnie.W czym tkwi problem?

edit.
jeszcze dodam do tego że dawałam kartę z orange do mojego telefonu,a potem następnie włożyłam znów z plusa.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: 36i6 problem

Post autor: rafal2119 »

A spróbuj sprawdzić czy jak przełożysz karty do innych telefonów to dalej nie działa.
I daj znać.
Może być też wina karty SIM, problem czysto techniczny w systemie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: 36i6 problem

Post autor: skorpion »

natixxx pisze:Co się dzieje z 36i6?
Mam kartę z 36i6 , do mojego chłopaka mogę wysyłać sms a on do mnie już nie może.On może wysyłać do innych smsy tylko nie do mnie.W czym tkwi problem?

edit.
jeszcze dodam do tego że dawałam kartę z orange do mojego telefonu,a potem następnie włożyłam znów z plusa.
Zmiana karty w telefonie nie ma wpływu na odbiór sms pod warunkiem że sama mie zmieniasz numeru centrum sms w telu. Jeżeli wcale nie odbierasz sms z różnych numerów telefonów to oznacza że numer centrum sms może być skasowany lub zmodyfikowany (ustawienia centrum sms) - najczęstrzy problem. Ewentualnie usługa sms w sieci nie działa prawidłowo lub jest uszkodzona karta.
W zależności od modelu telefonu można również zablokować połączenia przychodzące a nawet sms od kilku numerów które są wprowadzane na czarną listę.
Ostatni problem może być już innej natury, może chłopak wcale nie do Ciebie pisze te sms skoro ich nie dostajesz :-/
ODPOWIEDZ