Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: ChuckyCiechanow »

Nowa usługa powstała dzięki podpisaniu przez Polkomtel i Digital Partners umowy na świadczenie usługi wideo na żądanie (VOD) w serwisie tvscreen.pl. Użytkownicy sieci Plus będą mogli oglądać pojedyncze filmy płacąc SMS-em lub subskrybować odnawialne co 30 dni pakiety umożliwiające dostęp do 5, 15 lub 30 filmów z Kolekcji Plusa.

Płatność za oglądane filmy lub zakup pakietów nastąpi za pomocą SMSów. Cena za pojedynczy film wynosi od 3,69 zł brutto do 11,07 zł brutto w zależności od wybranej kategorii filmu. Co istotne, cena przy tej formie płatności w odróżnieniu od konkurencyjnych serwisów z ofertą VOD nie różni się od ceny w przypadku zapłaty np. kartą kredytową.

Żeby skorzystać z pakietowej oferty VoD, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://www.tvscreen.pl i wybrać jeden z trzech pakietów dostępów do filmów wysyłając SMS aktywujący:
- dla pakietu 5 filmów: SMS o treści: TAK W na 1205,
- dla pakietu 15 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1210,
- dla pakietu 30 filmów: SMS o treści TAK W na numer 1216.
W odpowiedzi przyjdzie wiadomość SMS z 12-cyfrowym kodem, który należy wpisać po wybraniu filmów. W przypadku zakupu pojedynczego filmu wystarczy wysłać SMS z kodem podanym przy opisie filmu.

Jedynym warunkiem korzystania z nowej oferty jest posiadanie numeru w sieci Plus. Oferta jest dostępna dla użytkowników wszystkich ofert: Plus abonament, Plus Mix, Plus na kartę czy Internetu w Plusie.

Już w lipcu w ofercie pojawią się tytuły, które będzie można obejrzeć jeszcze przed premierami na DVD:
• „Władcy umysłów” z Mattem Damonem i Emily Blunt (premiera 7 lipca),
• „Całkiem zabawna historia” z Emmą Roberts (premiera 14 lipca)
• „Senna” - film poświęcony legendzie Formuły 1 (premiera 21 lipca, równocześnie z premierą na DVD).

Serwis tvscreen.pl to serwis VOD posiadający w swoich zasobach kilkaset filmów między innymi takich producentów jak Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Miramax Films, Touchstone Pictures, National Geographic, Kino Świat, Gutek Film, Best Film, Hagi Film. W ofercie znajduje się także serwis lovido.pl, który jest jedynym w pełni profesjonalnym serwisem VOD w Polsce z szeroką gamą filmów „dla dorosłych” od znanych producentów.
Źródło: media2.pl
kzd

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: kzd »

Fajna sprawa, ale oczywiście na komórce z androidem nie pójdzie, bo serwis używa microsoftowej wtyczki silverlight, więc pozostaje tylko komputer. Lipa
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: skorpion »

kzd pisze:Fajna sprawa, ale oczywiście na komórce z androidem nie pójdzie, bo serwis używa microsoftowej wtyczki silverlight, więc pozostaje tylko komputer. Lipa
Lub ewentualnie zmiana telefonu na normalny :lol:
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: tomek »

Silverlight nie jest przyszłością, sam Microsoft w Windows 8 stawia na HTML5 co nie podoba się developerom którzy postawili na Silvera.
skorpion pisze:Lub ewentualnie zmiana telefonu na normalny
To że nie obsługuje tej wtyczki nie znaczy że jest nie normalny i nie piszę tego jako fun boy bo nie wszystko mi się podoba w Androidzie i mówię o tym otwarcie. Tego nie wiem, ale inne systemy obsługują to czy może tylko WP7? Jak tak jest to sugerujesz że WP7 jest jedynym normalnym systemem?
kzd

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: kzd »

Czyli jaki to telefon jest normalny. z tego co wiem to zaden nie obsluguje silverlight. Byly jakies tam proby stworzenia wm7 ale na razie nie funkcjonuje. nie jest to wina systemu, tylko microsoft nie jest skory do wspolpracy. ale tak jak wspomnial tomek niedlugo wszyscy kopna microsoft w tylek. dziwie sie ze serwisy to stosuja jak kinoplex czy tvp czy tvscreen. Iplex dziala o wiele plynnej bez silverlighta.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: mariusz9a »

kzd pisze:ale tak jak wspomnial tomek niedlugo wszyscy kopna microsoft w tylek. dziwie sie ze serwisy to stosuja jak kinoplex czy tvp czy tvscreen. Iplex dziala o wiele plynnej bez silverlighta.
Jak mam oglądać na PC to mi to zwisa i powiewa jaka to wtyczka. Co do oglądania filmów na telefonie to życzę wszystkim powodzenia i dużo zdrowia - żebyście do okulisty z czasem nie musieli się zapisywać ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kzd

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: kzd »

Jak mam oglądać na 40 calowym tv to też mi zwisa jaka to wtyczka, nie będę się bawił w pc. Natomiast filmy dokumentalne częściej słucham niż oglądam, w metrze czy tramwaju tez nie będę bawił się z laptopem, więc ekran 4,3, jest dla mnie odpowiedni.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: mariusz9a »

kzd pisze:Natomiast filmy dokumentalne częściej słucham niż oglądam
To już lepiej jakiś dobry audiobook sobie wypożycz - szkjoda baterii i zapychania sieci z Twojej strony :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kzd

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: kzd »

mariusz9a pisze: To już lepiej jakiś dobry audiobook sobie wypożycz - szkjoda baterii i zapychania sieci z Twojej strony :-D
No są audiobooki, ale na youtubie czy w inny serwisach video są dokumenty, czy National Geographic, Discovery to audiobooków nie znajdę, czy kabarety. W zamierzchłych czasach dawałem radę oglądać nawet na k800i. Mi tam odpowiada, :evil:
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Plus z wideo na żądanie (e-VOD) za grosze

Post autor: CRAZY-HORSE »

A ja " pobierajac mi z pakietu internetowego moje MB"ogladne to samo zapewne na pewnej stronie zwanej YT !
3G
ODPOWIEDZ