zamówienie telefonu w innym kolorze?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Evi
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lip 2011, o 09:26

zamówienie telefonu w innym kolorze?

Post autor: Evi »

[ad]Dzień dobry, witam wszystkich.

Nigdzie na forum ani na stronach internetowych nie znałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy w momencie gdy dany model telefonu fabrycznie występuje w różnych kolorach (tak jak np. nokia c3) to czy istnieje możliwość w salonach plusa zamówienie innego koloru niż ten co w salonie się znajduje. :)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)[/ad]
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: zamówienie telefonu w innym kolorze?

Post autor: kowcio »

Tak, jest taka mozliwość, pod warunkiem, że Plus w ogóle zamawiał od producenta taki kolor telefonu jaki chcesz. Generalnie nie powinno byc dużego problemu.
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: zamówienie telefonu w innym kolorze?

Post autor: gatuso_18 »

Jest tylko w wersji grey :) . Na allegro można spotkać przerózne kolory, niestety nie ma ich w ofercie.
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: zamówienie telefonu w innym kolorze?

Post autor: skorpion »

;-) Witam. Właśnie w dniu wczorajszym zadałem to samo pytanie w punkcie plusa. Szybka i konkretna odpowiedź, jest możliwość ale wymaga czasami cierpliwości ponieważ operator zamawia telefony partiami i w danej partii może być kilka kolorów lub tylko jeden. W tym drugim przypadku trzeba zaczekać na kolejną partię telefonów i liczyć że trafią się w takim kolorze.
ODPOWIEDZ