problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Krogulec
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 lip 2011, o 14:17

problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: Krogulec »

[ad]Witam,

dwa dni temu zakupiłem telefon ( jak w temacie) w abonamencie za 39 zł, oczywiscie w sieci plus w pakiecie mam 300 mb internetu, abonament na 24 miesiace, wszytko fajnie - dodam że to moja pierwsza umowa na jaki kolwiek telefon stąd mogę nie byc 'ogarnięty' w temacie.

dziś z ciekawosci chciałem sprawdzic jak wyglada mój abonament i wysłałem smsa na numer 2580 i tam się troche zdziwiłem.. we wszystkich punktach było 0 zł poza oczywiscie abonamentem przy którym było 39 zł no i co najlepsze przy punkcie z GPRS ! tam była kwota 32 zł i suma do zapłaty 72 zł ! co jest ? co z tym zrobic ?


dodam że byłem pare razy w internecie nie powiem ile dokładnie razy ale zalogowałem się ok 5 razy na Facebooka i kilka na MMA rocks i tyle - wszystko po to aby sprawdzic jak to wyglada gdyż wcześniej nie miałem internetu w telefonie.


Moze mi ktoś pomóc jak wyłączyc GPRS ? lub aby abonament był taki jak powinien ?[/ad]
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 363
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: asandrzej »

Proponuję zalogować się do plus-online. Tam wszystko jest czarno na białym :) Pewnie pakiet internetowy nie został włączony.
Krogulec
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2011, o 14:17

Re: problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: Krogulec »

ok, ale gdy nie będe wchodził do intentu to nie będzie mi naliczało gprs ? czy to się dzieje samoczynnie poprzez uruchomioną jakąs aplikację w telefonie ?
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: cezarex »

Krogulec pisze:ok, ale gdy nie będe wchodził do intentu to nie będzie mi naliczało gprs ? czy to się dzieje samoczynnie poprzez uruchomioną jakąs aplikację w telefonie ?
Zalezy od ustawienia telefonu.
Natomiast w Twojej sytuacji zapewne jakis blad z aktywacja pakietu nastapil. Zadzwon na 2601 lub 601102601 i wyjasnij czy pakiet jest aktywny, przy okazji ustalisz pluskod5 i bedziesz mogl korzystac ze strony PlusOnline.
Krogulec
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2011, o 14:17

Re: problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: Krogulec »

Już wszystko załatwiłem, pojechałem do punktu plusa i bardzo miła i sympatyczna Pani mi naprawiła awarie dodatkowo usuneła możliwosc wchodzenia do internetu - za moją zgodą oczywiscie :)
Awatar użytkownika
cezarex
PlusManiak
Posty: 132
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 00:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: cezarex »

Krogulec pisze:[...] dodatkowo usuneła możliwosc wchodzenia do internetu - za moją zgodą oczywiscie :)
Dobrze rozumiem, masz pakiet, za ktory placisz i nie mozesz z niego korzystac (zablokowales dostep)?
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: problem z GPRS Nokia X3-C2 T&T

Post autor: CRAZY-HORSE »

Jeżeli miła i sympatyczna Pani naprawiła awarie to po co wyłączać dostęp do neta? (300MB*24 miesiące=7,2GB)
3G
ODPOWIEDZ