Raz jak smok raz jak ślimak 2

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
dark
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 lip 2011, o 18:53

Raz jak smok raz jak ślimak 2

Post autor: dark »

[ad]Chcę nawiązać do jednego tematu który już istniał, bo mam dosyć podobny problem.
Od ponad pięciu lat jestem użytkownikiem Iplusa. Mieszkam w centrum wojewódzkiego miasta w kamienicy, zasięg 1-2 ( raczej 2 kreski ) hsdpa, 3g, hspa+. Tak naprawdę problem zaczął się pół roku temu. Z niewiadomych przyczyn transfer zaczął skakać, niezależnie od pory dnia pogody itp. Najczęściej po jakimś czasie użytkowania internetu ( mam win 7 ale jest ustawiony na wysoką wydajność i w menadżeże urządzeń też jest pozmieniane ). Potrafi chodzić tydzień dobrze , tydzień źle. Oczywiście w plusie mówią że problem jest z zasięgiem ( tylko dziwne że przez 5 lat go nie było ). Czasami na Hsdpa chodzi tak powoli że aż mnie skręca. Mój modem to huawei e1820, Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc.
Ps. Na prędkość EDGE czy GPRS na automacie się nie przełącza.[/ad]
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Raz jak smok raz jak ślimak 2

Post autor: CRAZY-HORSE »

ja tez meczylem sie HSDPA -EDGE itd ostatnio jechalem na 1 kresce 3G i hsdpa sie chcialo a nie moglo ..... UWAGA dzis 1 (nowy rachunek) pierwszego polowe mam zasiegu 3g i predkosc stala 2mbity kur....takze pierdu pierdu dziwne operator gra w ch... takie moje zdanie
3G
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Raz jak smok raz jak ślimak 2

Post autor: CRAZY-HORSE »

tera mam 2Mb i 2 kreski 3G az dziwne! (jakos od pierwszego?)
3G
dark
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2011, o 18:53

Re: Raz jak smok raz jak ślimak 2

Post autor: dark »

Kolego czytaj dokładnie. Skoro piszę że mam iplusa ponad 5 lat to chyba normalne że wiem od kiedy jest okres rozliczeniowy i debilem nie jestem.
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Raz jak smok raz jak ślimak 2

Post autor: CRAZY-HORSE »

Pisałem o moim ajaj plusie (przepraszam jakby co) poprostu od pierwszego mi net zaczoł lepiej chodzić (nie żaden lejek)
3G
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: Raz jak smok raz jak ślimak 2

Post autor: CRAZY-HORSE »

Pisz reklamacje ! Dołącz tam ze dwie odemnie ...moja rada taka -zalej pan robaka ! Na iplusa nie pomoże ale zato się odstresujesz ! Zdrowie pana iPLUS menagera! Niech mu GPRS I EDGE i zielona led nigdy nie zagaśnie
3G
ODPOWIEDZ