Z MixPlus III na MixPlus IV po kontrakcie

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Xander99
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 paź 2008, o 19:06

Z MixPlus III na MixPlus IV po kontrakcie

Post autor: Xander99 »

Witam,
obecnie mam taryfę mix3 i zrealizowałem już wszystkie doładowania. Czy mogę teraz przejść na mix4 (za 10zł) bez podpisywania umowy i korzystać z okresów ważności jak w Smplusie ?
To się chyba nazywa taryfa pokontraktowa...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

Bez problemu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Xander99
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 26 paź 2008, o 19:06

Post autor: Xander99 »

Connected pisze:Bez problemu.
Jednak nie. Wysłałem SMS o treści: Mix pod numer 2699 i otrzymałem odpowiedź:
"Przepraszamy. Usługa niedostępna. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod numerem 2601."
W BOKu konsultantka powiedziała, że po zrealizowaniu doładowań wynikających z kontraktu nie mogę przejść na taryfę MixPlus IV sposobem "SMS za 10zł". Jedyna możliwość to podpisanie nowej umowy.
Nie chcę umowy, zobowiązania więc przeszedłem na taryfę Nowy Simplus za pomocą kodu *147*90#

Pozdrawiam
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Kiedys w gsmonline.pl publikował regulamin promocji dla osób, które są już po kontrakcie i chcą korzystać z mix IV. Więc taka możliwość istnieje.

Tylko jedna uwaga!
Pytałeś się czy po skończeniu umowy z mixPlus można "korzystać z okresów ważności jak w Smplusie."

Niestety nie. Nawet jeśli po zrealizowaniu wszystkich doładowań w ramach umowy nadal jesteś w systemie mixPlus, to nadal obowiązuje kwestia - doładowanie raz na 30 dni. Wiem bo sam to przerabiałem na telefonie mamuśki. Po zrealizowaniu wszystkich doładowań załadowała mixPlusa kwota 50 zł i po 30 dniach (a nie po 90 dniach) konto zostało jej zablokowane.
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Post autor: BUCiu »

szewol pisze:Niestety nie. Nawet jeśli po zrealizowaniu wszystkich doładowań w ramach umowy nadal jesteś w systemie mixPlus, to nadal obowiązuje kwestia - doładowanie raz na 30 dni. Wiem bo sam to przerabiałem na telefonie mamuśki. Po zrealizowaniu wszystkich doładowań załadowała mixPlusa kwota 50 zł i po 30 dniach (a nie po 90 dniach) konto zostało jej zablokowane.
Na taryfie Mix III i starszych jest tak jak mówisz. Na Mix IV już nie koniecznie tak musi być. Z lektury regulaminu promocji z taryfą Mix IV moim zdaniem wynika, że powinny być zasady Simplusowe, czyli ta cała taryfa pokontraktowa czy jak jej tam. Tylko wydaje mi się, że to ostatnie doładowanie kontraktu musi być wykonane już w taryfie Mix IV a nie, że wykonujesz ostatnie doładowanie np w Mix III i dopiero wtedy chcesz na Mix IV przechodzić.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Post autor: ManMoon »

zeby miec taryfe pokontraktowa przed ostatnim doladowaniem nalezy zmienic taryfe na MixPlus IV - tylko w takim razie mozna miec taryfe pokontraktowa Mix, czyli trzeba miec wczesniej taryfe MixPlus IV a nie MixPlus III,II,I

Link: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... ktowa_mix/

Regulamin: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... wa_mix.pdf
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
ODPOWIEDZ