Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: mariusz9a »

Janusz1945 pisze:Ja tu rzadko zaglądam, bo tu sama ciemnota, uważająca się za mądrali (nie dotyczy pytających) się wymądrza.
Wystarczy że będziesz odwiedzał stronę Plusa i czytał ze zrozumieniem regulaminy ;-) Nic więcej do szczęścia nie powinno być Ci potrzebne ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Radek-uzytkownik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:03

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Radek-uzytkownik »

sl@w_es pisze:
erte pisze:(...) pakietem nazwane są również środki na koncie. (...)

"20. W przypadku, gdy Abonent poza Bonusem posiada jednocześnie inne pakiety kwotowe, w pierwszej kolejności rozliczane są środki pochodzące z tych pakietów, a po ich wykorzystaniu środki z Bonus."

Zapisane w pkt 20 inne pakiety kwotowe i środki pochodzące z tych pakietów to między innymi środki na koncie.
Nie ma sensu po raz kolejny prostować takiego toku myślenia; każdy może, ba, ma prawo dowolnie interpretować Regulamin, a co z tego wynika, to już zupełnie inna bajka.
Chciałbym, żeby sl@w_es miał rację (dlatego podam dokładny opis zdarzeń:), ale niestety, w moim przypadku wygląda to tak jak opisał erte, a mianowicie:
Miałem na koncie 20 zł, aktywowałem promocję kodem *136*11*53#, otrzymałem sms potwierdzającego włączenie promocji "podwójne doładowanie", następnie doładowałem konto za 50 zł (za pomocą "raz dwa trzy") i dostałem sms-a o doładowaniu i stanie konta, a później sms-a, że pakiet 50 zł został dodany.
Następnie wykonałem telefon do Playa i Plusa. Koszt obu połączeń obniżył mój stan konta czyli 70 zł, a pakiet 50 zł po sprawdzeniu kodem *121# okazał się nietknięty.

Dodam jeszcze, że mam tartyfę simplus rozmowy do wszystkich dużych sieci 29 gr i rozmowy w plusie 29gr. Żeby tego było mało za rozmowę do Plusa za którą przed aktywowaniem podwójnego doładowania płaciłem 29 gr (bez względu na długość rozmowy) zapłaciłem za każdą minutę.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Jrv »

Sytuacja wręcz niewiarygodna. Jeśli jest DOKŁADNIE tak jak opisałeś to reklamacja i środki otrzymasz. Dlatego zachęcam do złożenia reklamacji i podzielenia się z nami informacją o jej rozpatrzeniu.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Radek-uzytkownik
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:03

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Radek-uzytkownik »

Wedle rady poszedłem do biura obsługi klienta i uzyskałem wyjaśnienie:) tzn. po pierwsze przeoczyłem fakt, że promocja dotyczy jedynie połączeń z Plusem i SMS-ów do Plusa co mnie trochę zawiodło:), a nr na który dzwoniłem, wcześniej należał do sieci Plus aktualnie należy do innej sieci. Oczywiście sprawdziłem połączenia do Plusa i rozliczane są one prawidłowo - nie obniżają stanu konta tylko pakiet otrzymany w ramach promocji, więc wszystko się zgadza. Jednocześnie za połączenie do Plusa bez względu na długość schodzi mi tylko 29 gr (mam usługę 29 gr za całą rozmowę do Plusa) z pakietu w ramach podwójnego doładowania a nie ze stanu konta, więc wszystko hula:).
Sorki za zamieszanie.
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwójne doładowanie w Simplusie i 36i6

Post autor: Jrv »

Oczywiście, że pakiet kwotowy jest tylko na Plusa co w tym wątku wyraźnie zaznaczaliśmy. I nie czepiając się, jednak nie było tak jak opisywałeś, a działało wszystko zgodnie z regulaminami tj. tak jak powinno. I w ogromie przypadków tak właśnie jest, tylko użytkownicy nie do końca wiedzą co mają, a więcej, sobie sami dopowiadają, a później są rozczarowania.
Cieszę się, że sprawa się wyjaśniła i wyjaśnienia przyjąłeś z podniesionym czołem :) pozdrawiam.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ