Bez limitu w Plusie!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: szewol »

Juz są regulaminy:
http://www.plusblog.pl/bez-limitu-regulaminy/

PS. Pytanie do konsultantów. Poprzednia umowę (na dwa lata) podpisywałem 1 września 2010 roku. Kiedy byłaby szansa na przedłużenie umowy, czy już w okresie czerwiec/lipiec można się dowiadywać?
efenti
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 18 maja 2011, o 23:14

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: efenti »

Teoretycznie oferta powinna być w okolicach lipca ale proponowałbym kontakt nawet teraz bo być może już jest oferta na 29 miesięcy.
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: szewol »

Dzięki za odpowiedź.
Tak, oferta na 29 miesięcy z telefonem jest już dla mnie dostępna przez internet. Jednak raczej chodziło mi - zapomniałem dodać - o przedłużenie umowy na rok bez telefonu. W takim razie będę się dowiadywał w okolicach wakacji :-D
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: gatuso_18 »

Podejdź do punktu, a może uda Ci się załapać na umowę 18 miesięczną bez telefonu :P:D
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: mariusz9a »

Widział ktoś na oczy regulamin do tej oferty za 79 zł? :-D Jeśli tak to proszę o link :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
offca_85
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2012, o 21:57
Lokalizacja: Oln

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: offca_85 »

Ja widziałam, ale nie na stronie Plusa tylko na stronie pracowniczej :mrgreen:
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: luki »

mariusz9a pisze:Widział ktoś na oczy regulamin do tej oferty za 79 zł? :-D Jeśli tak to proszę o link :-)
http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=31320
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: mariusz9a »

luki, dzięki :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
capone
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2011, o 20:52

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: capone »

Faktycznie jest tak, że po 3 rozliczeniach należy płacić 7 złotych, aby mieć te nielimitowane rozmowy do wszystkich?
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: luki »

capone pisze:Faktycznie jest tak, że po 3 rozliczeniach należy płacić 7 złotych, aby mieć te nielimitowane rozmowy do wszystkich?
Nie, usługa jest bezpłatna od dnia aktywacji karty SIM przez kolejne 3 pełne okresy rozliczeniowe, następnie kosztuje 7 zł miesięcznie. Dotyczy nielimitowanych połączeń do sieci STACJONARNYCH.

To jest napisane we wszystkich tabelkach i regulaminie.
capone
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2011, o 20:52

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: capone »

Widzisz nie doczytałem, że to tyczy się sieci stacjonarnych. Dzięki wielkie, teraz mam pewność co do tego Bez Limitu.
electro69
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:28

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: electro69 »

Witam
Ja mam takie pytanie do pracowników Plusa jeśli chce brać PWA w taryfie "Bez limitu" za 79 zł z e-rachunkiem ... to czy pracownik najpierw musi zlecić założenie tego e-rachunku w systemie a później zrobić przedłużenie umowy czy na odwrót ... pytam bo Pani z Plusa do końca nie wiedziała (tak mówiła) czy ma najpierw zrobić właśnie aktywacje e-rachunku (w EDIM) czy dopiero po podpisaniu aneksu może to zrobić ? ... chce się upewnić żeby wszystko było w porządku i się później nie okazało że coś jest nie włączone :shock:
Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam
XYZ
Szalony PlusManiak
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 15:01

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: XYZ »

electro69 nie wiem :D ale pomyślmy logicznie ... podpisując umowę musisz zgodzić się na kilka warunków ... na wysokość abonamentu, koszt rozmów (w tym zerowy) itp. itd. i na umowie jest wyraźnie zaznaczone czy klient chce EOFa czy też nie. Zgoda powinna mieć miejsce dokładnie w tym momencie :D

Nie wiem czy się dobrze i zrozumiale wyraziłem - więc wybacz za mój weekendowo-poranny bełkot :D

Nie wiem czy znajdę chwilę czasu w poniedziałek, ale jeśli temat nie zostanie rozwiązany to popytam wśród znajomych.
Awatar użytkownika
Dev
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 7 lip 2011, o 23:08
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Bez limitu w Plusie!

Post autor: Dev »

Wybierając abonament Bez Limitu 79zł na umowie drukuje się informacja, że z kolejnym cyklem rozliczeniowym automatycznie zostanie włączony EOF
ODPOWIEDZ