Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: kowcio »

Na razie wiadomo tyle: http://www.plusblog.pl/rewolucja-w-plus-na-karte/

Jak myślicie, co zaoferuje Plus? Co zaoferuje w przyszłym tygodniu (prawdopodobnie) T-Mobile? Czy znowu będzie taka sytuacja, że ktoś zrobi bdb ofertę, a w ruch pójdą kserokopiarki? ;-)
Jakieś życzenia do Plusa?
I czy Play, uważany przez większość osób jako lider w ofertach może czuć się zagrożony?

Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: ChuckyCiechanow »

Plus po ostatnim niespodziewanym ruchu (abonament no limit) może nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć:-)
Uważam, że może nawet popsuć szyki Play Fresh.
Nie ma co ukrywać, teraz wszystkim operatorom zaczyna zależeć by zostać u nich, a nie u konkurencji :-)
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: Sim+ »

Osobiście to kiepsko widzę Simplusa. Nawet jak obniżą 2-krotnie cenę sms-a to będzie tyle ile normalnie we Freshu. Pakietów internetowych też nie mają dobrych, minuta standardowo 29gr i to trzeba wiedzieć jaką taryfę żeby tak było cennikowo:).. Zbyt dużo do poprawki jest w Simplusie żeby dało się rewolucyjnie coś zmienić. Chyba że obecne ceny dzielimy przez 2 i tyle;)
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
miliard
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:15
Lokalizacja: SGL => KNURÓW

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: miliard »

Musiało by być przede wszystkim tanio w podstawowej ofercie. Tanio to np. jak w mBanku dla firm: 19 gr/min do wszystkich. Dodatkowo 10 gr/min do Plusa i 10 gr SMS.
No i przede wszystkim uproszczenie bez zbędnej krótkokodologii np. wpadając w roaming automatyczne logowanie, a nie jakieś *kod1*kod2*11cyfrowynumer#.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: luki »

miliard pisze: No i przede wszystkim uproszczenie bez zbędnej krótkokodologii np. wpadając w roaming automatyczne logowanie a nie jakieś *kod1*kod2*11cyfrowynumer#.
Już jest sporo krajów, w których stosowana jest technologia CAMEL dla kart na doładowania.

http://plus.pl/indywidualna/MixPlus/Usl ... _CAMEL.pdf

Regulamin dosyć stary :-/
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: witan93 »

Mają sporo do zrobienia. Jeżeli już można sobie pomarzyć to ja z chęcią przeniosę do Simplusa jeden z moich numerów gdy: wprowadzą roczną ważność konta (po doładowaniu lub po wykonaniu połączenia/smsa - to już bez różnicy), pojawią się korzystne pakiety smsów do wszystkich sieci (np. 5zł - 500 sztuk) ewentualnie bonusy smsy po doładowaniu (do wyboru smsy do wszystkich, darmowe rozmowy i smsy do Plusa, pakiet minut do wszystkich łącznie z Play, pakiety internetowe), obecne pakiety Internetowe są ok, stawka za minutę do wszystkich max. 29gr (co dla mnie kluczowe do Play 29-50gr), smsy poniżej 15gr.

Jeżeli pojawi się u mnie zasięg Aero2 to wszystko powyższe traci na znaczeniu ;-)
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: Sim+ »

witan93 pisze: Jeżeli pojawi się u mnie zasięg Aero2 to wszystko powyższe traci na znaczeniu ;-)
To znaczy że wtedy wywalisz simplusa na zbity py.k , obawiając się o gorszą jakość połączeń?
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: witan93 »

Sim+ pisze:
witan93 pisze: Jeżeli pojawi się u mnie zasięg Aero2 to wszystko powyższe traci na znaczeniu ;-)
To znaczy że wtedy wywalisz simplusa na zbity py.k , obawiając się o gorszą jakość połączeń?
Nie, właśnie chce Aero2 bo niestety nie mam u siebie żadnej sieci 3G.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: kowcio »

To Witan będziesz miał wypas. Niestety w mieście Plusowi to źle wyszło, ta konsolidacja zasięgu. Jakość połączeń, zarówno głosowych i Internetowych uległa pogorszeniu, czasami potrafi zerwać połączenie, a na mobilnym nie wyciągniesz więcej, niż 1,5-2 Mbps :-( Co się z tą jakością Plusa stało, to ja nie wiem?
Ale na samym Aero powinno być spoko.
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: armin84 »

kiedy ta nowa, odświeżona oferta + na kartę? :P
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
dziadek186
PlusManiak
Posty: 108
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:59

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: dziadek186 »

Coś zaczyna sie dziać, przynajmniej jezeli chodzi o wyglad strony i plus online. Oferta miala podobno wysoki priorytet wiec mam nadzieje ze nie bedziemy musieli dlugo czekac na prezentacje. Po cichu licze ze jeszcze w tym miesiacu cos pokaza.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: tomek »

Dzisiaj kończy się promocja podwójnych doładowań więc to akurat powód do jeszcze większej nadziei.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: Sim+ »

Oto by była rewolucja:

Oferta za 9EUR/miesiąc w prepaid... 2000 minut do wszystkich sieci , naliczanie minutowe, wymienne na smsy i MB.

Czy nasi operatorzy działają na rynku szejków?

https://www.yesss.at/diskont-handyfonie ... e10d1859ff

Ceny austriackie (9 EUR) dzielimy przez 2 i dostajemy ceny polskie. Wychodzi pakiet za 18zł/m-c. Simplus? Najlepsza oferta na kartę w Polsce !!! Hehe.
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
eses
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 12:25

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: eses »

Nadal cisza. Starą promocję zdjęli ze stronki, wisi jeszcze "zimowy zjazd cenowy"- też nieaktualny, bo do 10.04. Dzisiaj już pewnie nic nie zobaczymy.
Awatar użytkownika
armin84
PlusManiak
Posty: 122
Rejestracja: 7 mar 2009, o 09:01

Re: Rewolucja w ofertach na kartę. To już pewne.

Post autor: armin84 »

ciekawe, czy będzie roczna ważność konta, czy znów jakieś pseudo promocje :D
Бяла нощ, бяла луна, две тела, сенки от рая
ODPOWIEDZ