Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Meagol2019
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 kwie 2019, o 23:27

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Meagol2019 »

Numer 811666

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Meagol2019,
Meagol2019 pisze:Numer 811666
poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Meagol2019
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2019, o 23:27

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Meagol2019 »

Odpowiedz taka jakiej się spodziewałem że pakiet jest aktywny ale w plus online w zakładce pakiety widnieje tylko podstawowy pakiet 12 gb a miał być jeszcze dodatkowy pakiet jednorazowy dla stałych klientów 12gb

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Gusar
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2019, o 11:30

Łobuz z działu utrzymania klienta

Post autor: Gusar »

Witam.

Oto cała historia ... w maju kończyła się umowa na mój numer telefonu .. złożyłem więc wypowiedzenie z intencją przejścia na kartę.
Przed końcem umowy dzwoni chłopak z działu utrzymania klienta i proponuję abonament za 25 zł :d ja odpowiadam że plusz to to samo + brak umowy. Rozmowa staje na ustaleniach , że robiąc cesje numeru żony na siebie będzie mógł mi zaproponować cenę 20 zl za każdy numer w plush abo . Lecz to dopiero po 17 maja , gdyż wtedy na numer żony będzie mogła być przedstawiona oferta (pozostały okres do końca umowy). Dlatego teraz podpisuję aneks i dostaje umowe na swój numer za 25 zł a 17 maja dzwoni i finalizujemy resztę.

A najlepsze jest to że cesja zrobiona , a telefonu brak..(chyba zgubiono kajecik :d) infolinia odsyła do działu utrzymania klienta ...a tam po wybraniu godziny kontaktu ..mimo 5 podejść i zapytań nikt nie oddzwania!
Ostatnio zmieniony 6 cze 2019, o 12:17 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki - podobny temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Gusar,

podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
micholr
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 lip 2017, o 16:54

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: micholr »

Witam. Posiadam trzy numery w Plus Duet, na pierwszej karcie dodatkowej która jest rabatowana do kwoty 0 pln kończy się umowa 07.07.2019, pozostałe dwie kończą się w odpowiednio: główna w lutym 2020 i druga dodatkowa w kwietniu 2020.Pytanie co zrobić z pierwszą kartą czy przedłużać czy zostawić do końca trwania umowy głównej i jakie po okresie umowy będą należności? Pozdrawia
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj micholr,

podeślij swój numer pod adres: specjalista_plus@plus.pl, dodając w temacie wiadomości słowo: FORUM oraz Twoją nazwę użytkownika. Oddzwoni wówczas nasz konsultant DUK, który postara się rozwiać Twoje wątpliwości, przedstawi wszystkie możliwe warianty umów i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Salomon7
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 9 kwie 2019, o 14:41

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Salomon7 »

Witam
Jestem długoletnim abonentem Plusa.
Za jakiś czas kończy mi się umowa.
Chciałbym przedłużyć umowę, na korzystniejszych warunkach niż obecnie posiadam.
Dzwoniono już do mnie z ofertą, jednakże mniej korzystną, niż gdybym przeszedł do konkurencji
Również żona posiada numer w plusie (mixa), za 3 miesiące kończy jej się umowa
i również oferta dla niej jej mniej korzystna niż w przypadku przejścia do innej sieci
Proszę o propozycje korzystnej oferty dla nas
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Salomon7,
Salomon7 pisze:Proszę o propozycje korzystnej oferty dla nas
Pozdrawiam
Podeślij numery telefonów pod adres: specjalista_plus@plus.pl, dodając w temacie wiadomości słowo: FORUM oraz Twoją nazwę użytkownika. Oddzwoni wówczas nasz konsultant DUK, który przedstawi szczegóły oferty. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Redman
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 5 sty 2015, o 14:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Redman »

Dzień dobry.
Chciał bym się dowiedzieć dokładniej jak sprawa wygląda z tymi dodatkowymi 12 GB szybkiego internetu jednorazowego pakietu na całą umowę. (Oprócz tych 12 GB stałych w abonamencie) Czy ten pakiet tylko jest RAZ włączany na całe 26 miesięcy umowy?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Redman pisze:Dzień dobry.
Chciał bym się dowiedzieć dokładniej jak sprawa wygląda z tymi dodatkowymi 12 GB szybkiego internetu jednorazowego pakietu na całą umowę. (Oprócz tych 12 GB stałych w abonamencie) Czy ten pakiet tylko jest RAZ włączany na całe 26 miesięcy umowy?
Dokladnie to jednorazowy pakiet poza podstawowym.
Korzystasz z podstawowych 12 GB a jak ci sie skonczy to korzystasz do nowego okresu rozliczeniowego z pakietu dodatkowego. Lecz ten pakiet jest raz na caly czas trwania umowy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Redman,
largo pisze:pakiet jest raz na caly czas trwania umowy.
Potwierdzam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jarek607
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2017, o 13:35

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: jarek607 »

jak oceniacie prędkość 1mb/s która jest po wykorzystaniu pakietu podstawowego? jest wystarczająca do korzystania z internetu (youtube, przegladarka)? Bo kończy mi się umowa a pakiet 12 gb na miesiąc to nie jest za dużo?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

jarek607 pisze:jak oceniacie prędkość 1mb/s która jest po wykorzystaniu pakietu podstawowego? jest wystarczająca do korzystania z internetu (youtube, przegladarka)? Bo kończy mi się umowa a pakiet 12 gb na miesiąc to nie jest za dużo?
Tam jest do 1mb/s wiec moze byc i mniej zalezne od przeciazenia nadajnika jak i warunkow atmosferycznych.
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: ciekawy »

jarek607 pisze:jak oceniacie prędkość 1mb/s która jest po wykorzystaniu pakietu podstawowego? jest wystarczająca do korzystania z internetu (youtube, przegladarka)? Bo kończy mi się umowa a pakiet 12 gb na miesiąc to nie jest za dużo?
na 1 mega czyli 1024 kb dobrze działa YouTube i przeglądarka, da się korzystać z netu na tym lejku
ODPOWIEDZ