Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

gienek,
gienek pisze:umowy na internet "nie ruszać" i pozostanie na czas nieokreślony za 1zł ? Dobrze zrozumiałem?
Tak.
gienek pisze:A co jeśli nie przedłużę umowy na abonament telefoniczny i ona też przeszłaby na czas nieokreślony? Nadal płaciłbym połowę abonamentu?
Jeśli umowa przejdzie na czas nieoznaczony rabat zostanie zachowany.

Witaj maxx95,
maxx95 pisze: jaki jest w tym momencie okres wypowiedzenia?
okres wypowiedzenia wynosi 30 dni i liczony jest od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym zlecono rezygnację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciek1407
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2018, o 11:30

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: maciek1407 »

dostałem właśnie propozycję abo na czas nieokreślony, 25 zł brutto, no limit i 8gb netu - są jakieś haczyki, czy brać? zastanawiałem się nad migracją do plusha, ale teraz chyba nie ma sensu dla tych paru gb, których i tak nie wykorzystam.
fl3ex
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lis 2015, o 11:57

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fl3ex »

maciek1407 pisze:dostałem właśnie propozycję abo na czas nieokreślony, 25 zł brutto, no limit i 8gb netu - są jakieś haczyki, czy brać? zastanawiałem się nad migracją do plusha, ale teraz chyba nie ma sensu dla tych paru gb, których i tak nie wykorzystam.
wypowiadałeś umowę? ile Ci zostało do końca umowy?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Ja dostałem taka umowę za 25zł z 8GB i nolimit gdzie skrócili mi umowę o 6 miesięcy i dali na czas nieokreślony - wiec POLECAM nie mam problemu żadnych z tą ofertą ;)
gienek
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 9 lip 2013, o 18:44
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: gienek »

largo pisze:Ja dostałem taka umowę za 25zł z 8GB i nolimit gdzie skrócili mi umowę o 6 miesięcy i dali na czas nieokreślony - wiec POLECAM nie mam problemu żadnych z tą ofertą ;)
U mnie też była podobna propozycja, tzn. przy kontakcie z DUK pierwsza propozycja, to 35 zeta, nolimit i 12 GB neta. Potem już 25zł, nolimit i 8GB internetu...Na razie podziękowałem, zobaczymy co dalej... Przedłużałeś tylko SIM, czy brałeś też jakiś telefon? Bez rat rzecz jasna ? ;-)
sirpiotr
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2016, o 09:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sirpiotr »

Poproszę specjalistę o kontakt w sprawie przedłużenia 2 umów na internet i telefon. Umowy kończą się za miesiąc.
fl3ex
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lis 2015, o 11:57

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fl3ex »

Ja również poproszę o ponowny kontakt z DUK.
largo pisze:Ja dostałem taka umowę za 25zł z 8GB i nolimit gdzie skrócili mi umowę o 6 miesięcy i dali na czas nieokreślony - wiec POLECAM nie mam problemu żadnych z tą ofertą ;)
largo a masz w tym swoim pakiecie 120 minut do UE?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

sirpiotr,
sirpiotr pisze:Poproszę specjalistę o kontakt w sprawie przedłużenia 2 umów na internet i telefon.
podeślij proszę numery, których sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.

fl3ex,
fl3ex pisze:poproszę o ponowny kontakt z DUK.
przekazałam do konsultanta DUK prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fl3ex
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 7 lis 2015, o 11:57

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: fl3ex »

Basia_Plus dziękuję za szybką reakcję. Propozycja z DUK to omawiany przez Was wcześniej pakiet no limit + 8GB internetu za 25zł, lecz niestety w umowie na 26 miesięcy - na co zgodzić się nie mogę. Chyba bez dostarczenia wypowiedzenia się nie obejdzie, aby załatwić umowę na czas nieokreślony jak koledzy parę postów wcześniej. Szkoda, że Plus traktuje tak swoich długoletnich klientów (13 lat w Plusie).
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

fl3ex,

przykro mi, że aktualna oferta nie spełniła Twoich oczekiwań.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

gienek pisze:
largo pisze:Ja dostałem taka umowę za 25zł z 8GB i nolimit gdzie skrócili mi umowę o 6 miesięcy i dali na czas nieokreślony - wiec POLECAM nie mam problemu żadnych z tą ofertą ;)
U mnie też była podobna propozycja, tzn. przy kontakcie z DUK pierwsza propozycja, to 35 zeta, nolimit i 12 GB neta. Potem już 25zł, nolimit i 8GB internetu...Na razie podziękowałem, zobaczymy co dalej... Przedłużałeś tylko SIM, czy brałeś też jakiś telefon? Bez rat rzecz jasna ? ;-)
Tylko SIM ważne ze skrócili mi umowe o pół roku i dali na czas nielimitowany a wcześniej też dawali mi za 35zł lecz w tym był pakiet mms za 5zł aż przeczekałem i dostałem to co chciałem...
Awatar użytkownika
torre24
Szalony PlusManiak
Posty: 245
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: torre24 »

fl3ex pisze:Ja również poproszę o ponowny kontakt z DUK.
largo pisze:Ja dostałem taka umowę za 25zł z 8GB i nolimit gdzie skrócili mi umowę o 6 miesięcy i dali na czas nieokreślony - wiec POLECAM nie mam problemu żadnych z tą ofertą ;)
largo a masz w tym swoim pakiecie 120 minut do UE?
Ja też mam taką umowę i jest 120 min do UE. Mogłem też wziąć ten pakiet i telefon na raty (wtedy umowa na 26 mies.).
sirpiotr
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2016, o 09:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sirpiotr »

Basia_Plus pisze:gienek,
gienek pisze:umowy na internet "nie ruszać" i pozostanie na czas nieokreślony za 1zł ? Dobrze zrozumiałem?
Tak.
gienek pisze:A co jeśli nie przedłużę umowy na abonament telefoniczny i ona też przeszłaby na czas nieokreślony? Nadal płaciłbym połowę abonamentu?
Jeśli umowa przejdzie na czas nieoznaczony rabat zostanie zachowany.

Witaj maxx95,
maxx95 pisze: jaki jest w tym momencie okres wypowiedzenia?
okres wypowiedzenia wynosi 30 dni i liczony jest od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym zlecono rezygnację.

UWAGA - gienek to jest nieprawda co pisze Basia_Plus
Byłem w identycznej sytuacji. Stary Smart dom:
1. Pakiet TV za 59,90 zł
2. Internet - 50% za 33,50 zł
3. Telefon - 49zł za 1zł
Skusiłem się na Ligę Mistrzów i przedłużyłem umowę na TV z pakietem Polsat Sport Premium w wyższej cenie 70 zł. Umów na Internet i Telefon nie ruszałem pomimo tego automatycznie straciłem rabaty na internet i telefon, za które płacę 100% ceny, o której dowiedziałem się przy wystawieniu faktur. Sytuacja rozegrała się w niepełnym cyklu rozliczeniowym. Więc jak to się ma do powyższych informacji, że jeśli nie podpiszę się nowych umów (aneksów) na Internet i Telefon to rabaty zostaną zachowane? Obecnie zareklamowałem TV i wróciłem do starej umowy bo w tym momencie konsultant mnie oszukał. Telefon i Internet w Plusie jeszcze bez odpowiedzi z reklamacji. Umowa ważna na całe szczęście jeszcze przez miesiąc i będzie można zrezygnować i oszczędzić sobie kłopotów.
gienek
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 9 lip 2013, o 18:44
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: gienek »

UWAGA - gienek to jest nieprawda co pisze Basia_Plus
Byłem w identycznej sytuacji. Stary Smart dom:
1. Pakiet TV za 59,90 zł
2. Internet - 50% za 33,50 zł
3. Telefon - 49zł za 1zł
Skusiłem się na Ligę Mistrzów i przedłużyłem umowę na TV z pakietem Polsat Sport Premium w wyższej cenie 70 zł. Umów na Internet i Telefon nie ruszałem pomimo tego automatycznie straciłem rabaty na internet i telefon, za które płacę 100% ceny, o której dowiedziałem się przy wystawieniu faktur. Sytuacja rozegrała się w niepełnym cyklu rozliczeniowym. Więc jak to się ma do powyższych informacji, że jeśli nie podpiszę się nowych umów (aneksów) na Internet i Telefon to rabaty zostaną zachowane? Obecnie zareklamowałem TV i wróciłem do starej umowy bo w tym momencie konsultant mnie oszukał. Telefon i Internet w Plusie jeszcze bez odpowiedzi z reklamacji. Umowa ważna na całe szczęście jeszcze przez miesiąc i będzie można zrezygnować i oszczędzić sobie kłopotów.
Hmm... sirpiotr
od kiedy jestem w programie Smart Dom kilkukrotnie przedłużałem umowę uprawniającą na TV (ostatnio jakieś 2 miesiące temu), nigdy nie zmieniało to niczego w rabacie na abonament telefoniczny, czy internetowy. W moim przypadku nadal za abonament tel. płacę 50% mniej, a za internet 1zł.
Nie wiem więc, jak odnieść się do twojej informacji. Zobaczymy co będzie, kiedy przedłużę umowę na sam telefon...
Pozdrawiam.
sirpiotr
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2016, o 09:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sirpiotr »

Dokładnie miałem tak samo, kilkukrotnie przedłużałem tak umowę na TV jako pierwszy produkt i nie było problemów obie pozostałe usługi były cały czas rabatowane aż do ostatniej umowy z przed miesiąca. Być może jest tak, że TV wpadła w pakiet Smart Dom 4. Zwróć na to uwagę jak zalogujesz się do ICOK czy masz wpis smart dom 4. No chyba, że porostu padłem ofiarą błędu systemu. Do dziś z Plusa się nie odezwali, także nie wiem jakie jest ich stanowisko.
ODPOWIEDZ