BlackBerry 10 w Plusie

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: Marciano »

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie... Czy Polkomtel zdecyduje się na MOCNE wprowadzenie do oferty nadchodzącej całej serii telefonów BlackBerry 10 ? Czy operator zaspokoi marzenia, oraz pragnienia wiernych fanów RIM ?
PLAY osiągnął sukces oferując IPHONE, może PLUS osiągnie wspierając BlackBerry 10.
rado
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:37

Re: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: rado »

Świetna sugestia :) W przeciwieństwie do "ogryzka" powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Na razie widziałem tylko zdjęcie, żadnych testów.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: Krzysiek_Plus »

rado pisze:Świetna sugestia :) W przeciwieństwie do "ogryzka" powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Na razie widziałem tylko zdjęcie, żadnych testów.

Trudno powiedzieć, na chwilę obecną :roll: . Premiera z tego co wiem 30 stycznia.

Postaram się ustalić ;-).

Zaś na obecną chwile zapraszam do dyskusji na temat nowego produktu RIM.

Jak myślicie nowe BB będzie konkurencją dla Samsunga i IPhona ? :-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: luki »

Jakieś 2 lata za późno.
rado
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 sty 2013, o 18:37

Re: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: rado »

Powiedziałbym, że rok. Ale mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno. Obecna sytuacja grozi utrwaleniem duopolu Android - iOS, niestety jak w ekonomii gorszy pieniądz wypiera lepszy, tak tu gorsze rozwiązania wyparły w dużym stopniu lepsze. Mam nadzieję, że BlackBerry i WP8 trochę zamieszają na rynku, oprócz tego ktoś przejmie i będzie kontynuować rozwój Symbiana, coś wreszcie wyniknie z prac nad MeeGo i może też Tizenem.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: luki »

BB jest opóźnione technologicznie, Sam apn już RIM nic nie daje, opóźnione smartfony, brak kompletnie jakiegoś zaplecza i ekosystemu, brak aplikacji i wsparcia developerów - jedna wielka lipa. Co to BB i WM - mówią tak co roku - mamy nadzieje że namieszają na rynku i co roku jest jeden wielki zawód. Amerykanie, którzy najczęściej kupowali BB kompletnie olali RIM, nawet przetargi rządowe wygrywa Apple. Rozwiązania technologiczne BB to już nie jest żadna nowość, bo są wszędzie. Dochodzi do takich absurdów, że jak wyjdzie jakaś kolejna wersja np. GG na WP to portale piszą o tym newsy, bo aplikacji normalnych malutko.

Jedyne co ma RIM to dużą ilość patentów, reszta to straty i straty. Już większy sukces odniesie Firefox OS na chińskich ZTE.
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: Marciano »

poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: Odp: BlackBerry 10 w Plusie

Post autor: poltergeist »

Też czekam niecierpliwie. Co prawda miałem tylko jednego BB, ale bardzo mile go wspominam.

Wysłane z HTC Desire S przez Tapacośtam
Jeśli pomogłem - podziękuj. Jeśli wprowadziłem zamieszanie - opie.... :)
ODPOWIEDZ