Doładowanie konta i przedłużenie umowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Sylwek 15
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:02

Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: Sylwek 15 »

Witam mam jeszcze takie pytanie. Czy jeśli dzisiaj doładowałem konto 17.01 i zostało przedłużone o 30 dni czyli chyba do 15.02 to przedłużając jutro umowę w mix plusie bede musiał zrobić podwójne doładowanie do 15.02?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: sl@w_es »

Po podpisaniu nowej umowy ważność konta biegnie nowym tokiem od dnia aktywacji tej umowy, czyli... jeśli jutro podpiszesz umowę to w ciągu 30 dni będziesz musiał zasilić konto dwukrotnie kwotą wynikającą z kontraktu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Sylwek 15
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:02

Re: Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: Sylwek 15 »

Dzięki o to właśnie mi chodziło ;)
dream00
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2013, o 23:02

Re: Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: dream00 »

Witam. Mam problem i proszę o pomoc. Niedawno (to jest 18.01.2013) podpisałem nową i zarazem moją pierwszą umowę z Plusem no i pani w salonie powiedziała mi że w ciągu pierwszego miesiąca muszę doładować konto dwa razy, więc pierwszy raz doładowałem 20.01.2013 za 30zł (tak jak mam w umowie) i się trochę zdziwiłem bo po doładowaniu stan mojego konta wynosił 3zł i 70gr więc pomyślałem że jak doładuje drugi raz to będzie ok ale niestety po załadowaniu drugą 30-stką (22.01.2013) na konto wpłynęło mi tylko 0.50gr Czy macie jakieś pomysły co może być tego przyczyną?
Awatar użytkownika
carloss23
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 3 sty 2013, o 19:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: carloss23 »

dream00 pisze:Witam. Mam problem i proszę o pomoc. Niedawno (to jest 18.01.2013) podpisałem nową i zarazem moją pierwszą umowę z Plusem no i pani w salonie powiedziała mi że w ciągu pierwszego miesiąca muszę doładować konto dwa razy, więc pierwszy raz doładowałem 20.01.2013 za 30zł (tak jak mam w umowie) i się trochę zdziwiłem bo po doładowaniu stan mojego konta wynosił 3zł i 70gr więc pomyślałem że jak doładuje drugi raz to będzie ok ale niestety po załadowaniu drugą 30-stką (22.01.2013) na konto wpłynęło mi tylko 0.50gr Czy macie jakieś pomysły co może być tego przyczyną?
Na moje oko to chyba internecik zjada CI pieniądze, bo to nie jest możliwe, aby tak uciekały.
Może być także jakiś błąd w sieci, poczekaj na ekipę Plusa - na pewno z samego rana Ci pomogą.

Na tę chwilę mogę Ci jedynie poradzić telefon do Biura Obsługi - 2601 :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj dream00,

obawiam się, że carloss23 może mieć rację… A jaki model telefonu posiadasz?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dream00
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2013, o 23:02

Re: Doładowanie konta i przedłużenie umowy

Post autor: dream00 »

Dziękuje wszystkim za pomoc ale już rozwiązałem swój problem. Miałem włączony pakiet 70 minut który kosztował 20zł (o którym pani w salonie plusa nic nie wspomniała) plus 6zł za pakiet internetowy.
ODPOWIEDZ