Plus na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
krzysioll
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:50

Plus na Kartę

Post autor: krzysioll »

"Tanio do wszystkich dużych sieci
Bądź naszym gościem w Plusie na Kartę i w ofercie Simplus płać mniej za rozmowy. Z myślą o Tobie, podane jak na talerzu – 29 groszy za minutę rozmowy do wszystkich dużych sieci. Pozwól nam o Ciebie zadbać!"

aktywowałem to przez ten numer *136*11*03# i dostałem SMS-y za 3 grosze :D i pobrało mi 5 zł :/ jaki jest kod na te 29gr do dużych sieci ?:) dziękuję za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus na Kartę

Post autor: Jrv »

W jakiej taryfie, hę?
Temat założyłeś Plus na kartę w informacjach wpisałeś MixPlus.

W PNK standardowo masz 29gr więc... nie da się tego dodatkowo uruchomić - kod jak sam zacytowałeś jest z taryfy Simplus.
W mix stawkę określa się nominałem zasilenia.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
kwiatusek
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, o 14:21

Re: Plus na Kartę

Post autor: kwiatusek »

Jeśli powpisaniu kodu *136*11*03# uruchomiły Ci się SMS-y za 3 gr, to by wskazywało na to, że masz taryfę "Plus na Kartę", a nie "Simplus".

Tak jak pisał Jrv - w Twojej taryfie "Plus na Kartę" stawka 29 groszy do dużych sieci jest w standardzie i nie trzeba jest dodatkowo włączać, tak jak było to w starszej taryfie "Simplus".

Pamiętaj, że każdej taryfie są dedykowane inne usługi i pakiety, dlatego zanim wpiszesz kod na uruchomienie jakiejś promocji warto jest sprawdzić, czy posiadasz taryfę, dla której przewidziana jest dana oferta.
Taryfę sprawdzasz bezpłatnym kodem *147#
krzysioll
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:50

Re: Plus na Kartę

Post autor: krzysioll »

Jak zakładałem konto miałem MixPlus potem sprawdziłem ile mam doładowań do końca umowy okazało się że się wywiązałem z umowy. Wysłałem SMS o treści PNK na numer 2699 no i jestem w PNK a myślałem że Simplus a Plus na kartę to samo :D eh co zrobić przepraszam za problemy :)
ODPOWIEDZ