Więcej w Plus na Kartę!

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Senoy
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:31

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: Senoy »

Witam,
Posiadam taryfę PNK - Więcej Internetu i SMS-ów. Aktywowałem obydwie usługi (1000 SMS-ów oraz 200 MB Internetu za złotówkę). Czy te usługi automatycznie się przedłużają na kolejny miesiąc po doładowaniu, czy trzeba je ponownie aktywować przed każdym doładowaniem?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Są automatycznie przedłużane po doładowaniu konta.
dragon997
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2013, o 17:27

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: dragon997 »

Witam.
Mam pytanie: dziś zmieniłem taryfę w Plusie na taryfę Więcej internetu i sms-ów, doładowałem konto za 30 zł i aktywowałem 1000 sms-ów i 200 MB internetu. Teraz gdy pisze esa to bierze mi z konta jak za normalny sms i nie ma tych darmowych.
Nie wiem co mam zrobić żeby aktywować te darmowe...
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Po zmianie taryfy, trzeba było włączyć kod na sms-y, internet, a potem doładować konto. :-(
Te pakiety to promocja za doładowanie. Teraz chcąc mieć je aktywne musisz doładować jeszcze raz.
pablo_brava
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2013, o 11:49

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pablo_brava »

Witam,
chciałbym uporzadkować swoją wiedzę :-).
Mam telefon na kartę, korzystam z niego sporadycznie - aktualnie kwota doładowania (ilość środków na karcie) oscyluje w okolicy 90 pln. Ważnosć konta wygasa z dniem 1 lipca br.
Chciałbym aktywować usługę "Rok ważności konta".
Czy wystarczy skorzystać z kodu >>*136*11*04# zadzwoń<< i po sprawie?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Jaką masz taryfe? *147#
Jesli Plus na kartę ( tą starą, nie wiecej ) to wpisujesz kod który podałeś, potem musisz doładować konto choćby 5zł.
Mario_90
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2013, o 14:09

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: Mario_90 »

Mam pytanie.
Znajomy zmienił taryfę na "więcej internetu i smsów". Jakiś czas temu doładował za 30 zł, termin ważności wygasa 5 lipca. Pakiet 1000 sms juz mu się kończy, jeśli teraz doładowałby za 10 zł to pakiet 1000 sms będzie ponownie aktywowany a ważność konta przedłużona o 7 dni czyli do 13 lipca?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

@ „Mario_90”,
pakiet 1000 SMS zostanie aktywowany; natomiast ważność konta pozostanie niezmieniona.
W Simplusie okresy ważności nie sumują się - przedłużenie ważności konta liczy się od daty doładowania, a nie od daty jego ważności, więc skoro aktualna ważność konta jest dłuższa niż ta, która wynika z kwoty doładowania to "wszystko zostaje po staremu".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
myleneqe
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2013, o 11:34

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: myleneqe »

Witam,
Przed chwilą moja koleżanka zmieniła na nową taryfę PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ INTERNETU I
SMS-ÓW. Dostała potwierdzenie smsa „Taryfa PNK SMSy i Internet została aktywowana. Pobraliśmy opłatę 3zł. Więcej informacji na http://www.plus.pl”. Potem doładowała 30 zł i próbowała włączyć pakiet „PROMOCJA DO DOŁADOWAŃ W TARYFIE PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ INTERNETU I SMS-ÓW” Dostała smsa o treści: „Promocja 1000 SMS do wszystkich została włączona. Aby otrzymac pakiet doładuj konto min. 10zł Więcej na http://www.plus.pl Dlaczego jej pakiet nie został włączony i dlaczego domaga się aby załadować następnie pieniądze? Skoro załadowała trzydzieści po zmianie taryfy? Takie chyba SA reguły że żeby mieć ta promocję? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam,
Milena
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Pierwsze trzeba włączyć pakiet a potem doładować konto ;-)
To jest promocja po doładowaniu konta to jak może być przyznana przed?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: Magda_Plus »

Cześć Milena

zgodnie z regulaminem promocji „PROMOCJA DO DOŁADOWAŃ W TARYFIE PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ INTERNETU I SMS-ÓW” pakiet 1000 SMS-ów dostaniesz w momencie, kiedy najpierw uruchomisz promocję a później zasilisz konto. Niestety koleżanka wykonała te czynności w odwrotnej kolejności. Kolejne zasilenia konta uaktywni pakiet SMS-ów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
myleneqe
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2013, o 11:34

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: myleneqe »

Dziękuję bardzo za pomoc!! :)
olicek
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 lip 2012, o 19:38

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: olicek »

To będzie rok ważności konta po doładowaniu czyli dziś ładujesz np. za 5pln to możesz dopiero za rok doładować swoje konto w Plusie?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: pepcia2 »

Pierwsze zmieniasz taryfę, potem wpisujesz kod na Rok ważności konta a dopiero potem doładowujesz konto.
Po spełnieniu warunków w takiej kolejnosci, będzie konto ważne przez rok.
zord
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 15 cze 2011, o 13:48

Re: Więcej w Plus na Kartę!

Post autor: zord »

Oferta do niczego obecnie mam roczną ważność konta i Internet z lejkiem ale oczywiście plus jakiś musiał zmusić użytkowników do przejścia do nowych taryf i 2 sierpnia wyłączy roczna ważność konta wszystkim użytkownikom starszych taryf.
I teraz mogę albo mieć roczną ważność w całkowicie gołej taryfie gdzie nie ma praktycznie nic albo wziąć taryfę z pakietami ale bez wydłużonej ważności i lejka internetowego brawo obecnie plus ma chyba najgorsza ofertę.
ODPOWIEDZ